Gigabajty za gole Polaków w Orange – do wzięcia 3 GB

Sieć komórkowa Orange ponownie oferuje gigabajty za gole reprezentacji Polski w piłkę nożną. Tym razem dzięki trzem golom naszych piłkarzy można otrzymać za darmo 3 GB mobilnego internetu (1 GB za 1 gol).

Sieć Orange zamierzała dać użytkownikom gigabajty już wcześniej, za gole strzelone w meczu z reprezentacją Danii. Niestety, nasza reprezentacja przegrała ten mecz 4:0, przez co sieć Orange – na otarcie łez – dała użytkownikom w prezencie po 1 GB mobilnego internetu. Teraz jest zupełnie inaczej. Nasi piłkarze strzelili trzy bramki, co oznacza darmowe 3 GB dla klientów.

Gigabajty nie są przyznawane automatycznie, co oznacza, że każdy użytkownik musi “przystąpić” do promocji, żeby odebrać pakiet internetu. Aby aktywować pakiet 3 GB wystarczy wysłać SMS z hasłem pod numer 277. Hasło można znaleźć na oficjalnym profilu operatora na Facebooku. Koszt SMS-a dla użytkowników ofert abonamentowych zgodny z taryfą, dla użytkowników ofert na kartę (Pre-Paid) – 20 gr. Promocja dotyczy klientów posiadających abonament, usługi na kartę, zetafon lub minutofon.

Bonus można odebrać od zakończenia meczu do 7 września, do godziny 23:59. Zostanie on przyznany w ciągu maksymalnie 24 godzin, a potwierdzenie otrzyma się SMS-em. Na wykorzystanie pakietu jest 5 dni od momentu aktywacji. 3 GB przyznane w ramach bonusu schodzą z konta jako pierwsze, przed GB z abonamentu czy otrzymanymi w ramach wykupionych usług na kartę.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange

5 komentarzy do “Gigabajty za gole Polaków w Orange – do wzięcia 3 GB

 • 8 września 2017 at 12:57
  Permalink

  To mam 30 gb za 30 w Areo2 i nie kupuję takich promocji jak tutaj ;)a

  Odpowiedź
 • 10 września 2017 at 21:39
  Permalink

  To chyba jest nie do wykorzystania… W jakim terminie to trzeba zużyć?

  Odpowiedź
 • 11 września 2017 at 16:57
  Permalink

  W aero2 jest no limit na liczbę gb – a płacę 19,90

  Odpowiedź
 • 13 września 2017 at 20:54
  Permalink

  Racja, chodziło o a2mobile oczywiście 😉 Firma z firmy więc i nazwa podobna 😀

  Odpowiedź

Dodaj komentarz