HAMMER z tytułem Męska Marka Roku 2018

HAMMER – marka telefonów i smartfonów, uzyskała tytuł i certyfikat Męska Marka Roku 2018. Wyróżnienie jest uznaniem przyznawanym firmom przez Polski Instytut Rozwoju Marki, które z sukcesem wprowadzają na rynek nowoczesne produkty i usługi kierowane do mężczyzn.

HAMMER tym razem został doceniony przez Polski Instytut Rozwoju Marki z jury w skład, którego weszli m.in.: Karol Strasburger, Maciej Orłoś, Kuba Przygoński oraz inni eksperci i przedstawiciele show-biznesu. W uzasadnieniu napisano, że HAMMER – lider na rynku, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów poszukujących najlepszych produktów, stawiających na pierwszym miejscu jakość i niezawodność.

HAMMER to marka odpornych telefonów i smartfonów produkowanych przez wrocławską firmą mPTech. Działa z powodzeniem na rynku od 2014 roku. Produkty marki dzięki swoim cechom, w szybkim tempie uzyskały duże grono zwolenników i popularność, dzięki czemu brand jest numerem jeden wśród pancernych telefonów w Polsce.

HAMMER to partner projektu „Polska od A do Z”, w którym ukazywane są piękno naszego kraju i najciekawsze miejsca. Dotychczas był też partnerem biegu z przeszkodami RUNMAGEDDON, a ostatnio RUNMAGEDOON Sahara.

Portfolio marki stanowią klasyczne telefony i smartfony doceniane zarówno przez osoby pracujące fizycznie i w trudniejszych warunkach (służby mundurowe, budowlańcy, inne) oraz miłośników różnych aktywności, podróży i sportów ekstremalnych. Te pancerne telefony są odporne na wodę, pył i wstrząsy. Najbardziej popularne modele to HAMMER Blade, HAMMER Energy oraz HAMMER 3.

Przypomnijmy, że marka w ostatnim czasie została wyróżniona również w konkursie Młoda Marka Sukcesu, który towarzyszy Rankingowi Najcenniejszych Polskich Marek „Rzeczpospolitej”. Wtedy brand wyróżniono za dynamiczny rozwój i wzrost udziału w rynku.

Źródło/Fot: myPhone

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
oloMichał Sykutera Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Michał Sykutera
Gość

“Meska marka roku”? Co to jest za wyróżnienie? I komu to potrzebne?

olo
Gość
olo

Produkowana…w Chinach…