Heyah ma już 10 lat

Z pewnością nie każdy wie, że Heyah, czyli słynna czerwona łapa, ma już 10 lat. Sieć wystartowała dokładnie 10 lat temu – 13 marca 2004 roku. Z pewnością wiele osób zapamiętało ten moment. Wówczas jeszcze ceny połączeń były wręcz horrendalne, a o sekundowym naliczaniu można było pomarzyć. Start sieci Heyah poprzedziła bardzo oryginalna i intrygująca kampania reklamowa, w której było widać wyłącznie czerwoną łapę, bez żadnych dodatkowych informacji, czy haseł. Nie każdy wówczas kojarzył ją z nowym operatorem.

Sieć Heyah zaproponowała wręcz rewolucyjne, jak na tamte czasy, ceny połączeń i SMS. Była to pierwsza marka w Polsce, która zaoferowała cenę minuty połączenia poniżej złotówki oraz – co najważniejsze – sekundowe naliczanie od początku połączenia w ofercie na kartę.

Zaproponowane przez czerwoną łapę ceny były tak rewolucyjne, że milion starterów sprzedało się w kilka tygodni (!), a kolejni chętni jeździli po całym mieście szukając choćby jednego dostępnego startera i szturmowali sklepy GSM, żeby ściągnąć z telefonu blokadę Sim-Lock.

Marka Heyah okazała się niewątpliwym sukcesem, żadna inna marka nie stała się później tak popularna w zaledwie kilka tygodni, jak Heyah. Heyah zawdzięczamy również późniejszą falę obniżek cen oraz to, że w dość krótkim czasie sekundowe naliczanie stało się w Polsce standardem.

Dzisiaj Heyah również zaskakuje promocjami, jak np. ostatnia, czyli “Rok internetu za darmo”, o której informowaliśmy tutaj.

Heyah rok internetu za free I choć dzisiejsza oferta Heyah nie odstaje już tak bardzo od konkurencji, jak to miało miejsce 10 lat temu, to mimo wszystko wciąż cieszy się dużą popularnością.

Przypomnijmy, że Heyah to odrębna marka sieci T-Mobile Polska, działająca na infrastrukturze sieci T-Mobile. Obecnie ofertę sieci Heyah można nabyć również w salonach T-Mobile.

Źródło: Heyah, wł.

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
wiRubelek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Rubelek
Gość
Rubelek

Pamiętam, piękne czasy:) Z tego co pamiętam zabrakło prefiksów 888 i w wyniku tego starterów:) A ta wściekłośc ludzi, którzy mieli simloka… hehe

wi
Gość
wi

Pamiętam, pamiętam 77gr/min z 1 sek. naliczaniem, to był szok, było super 🙂