Heyah – rok SMS-ów do wszystkich sieci za darmo

Heyah (odrębna marka sieci T-Mobile), czyli słynna czerwona łapa, udostępniła promocję, w ramach której użytkownicy otrzymują darmowe nielimitowane SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych na rok.

Niestety, promocja wyklucza się z promocją “Rok internetu za darmo”, o której pisaliśmy tutaj.

Aby skorzystać z oferty można zakupić starter ze specjalnej limitowanej edycji, na którym usługa zostanie aktywowana automatycznie po pierwszym doładowaniu kwotą 20 zł lub wyższą, albo aktywować ją na dotychczasowym numerze kodem *100*75#. Promocję można włączyć tylko w taryfie Dniówka (zmiana aktualnej taryfy na taryfę dniówka możliwa jest kodem USSD *100*812#).

Promocję można aktywować w okresie jej trwania, tj. od 29 maja do 31 lipca b.r. Warunkiem korzystania z promocji „Rok SMS-ów za darmo” jest posiadanie konta aktywnego na połączenia wychodzące. Pierwsza aktywacja promocji jest bezpłatna, każda następna aktywacja kosztuje 3 zł. Startery z limitowanej edycji ważne są do 30.06.2015 roku.

Więcej o nowej promocji Heyah można przeczytać tutaj.

Regulamin – starter edycja limitowana.

Regulamin – dla dotychczasowych użytkowników Heyah

Źródło: Heyah

Oceń w skali od 1 do 5 nowa promocję Heyah:

View Results

Loading ... Loading ...

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Dadan
Dadan
6 lat temu

Po zakupie startera włączają dwie całkowicie niepotrzebne, zbędne i PŁATNE usługi. Trzeba je samodzielnie wyłączyć, w przeciwnym razie pobierają za nie środki z konta. Wg mnie to użytkownik powinien samodzielnie zamawiać usługę np. grania na czekanie, jeśli potrzebuje. Włączanie jej automatycznie to złodziejstwo!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x