Heyah – “Tygodniówka”, czyli tydzień bez limitu za 10 zł

Marka Heyah wprowadziła właśnie nową promocję, w ramach której użytkownik może aktywować usługę “Tygodniówka”, w której za 10 zł tygodniowo otrzyma nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych,  nielimitowane SMS-y do wszystkich na komórki oraz 50 MB internetu.

Heyah tygodniówka

Oferta obowiązuje od 03.06.2014 roku do odwołania. Z oferty mogą skorzystać posiadacze taryfy Dniówka. Aby aktywować ofertę, wystarczy wpisać kod USSD *100*817# i zatwierdzić przyciskiem “Połącz”. Tygodniówka przedłuża się automatycznie po upływie 7 dni. Pierwsza aktywacja oferty jest bezpłatna, każda następna to koszt 3 zł.

Aktywacja oferty powoduje automatyczną dezaktywację następujących ofert:

 • Dniówka rozmów w Heyah i T-Mobile
 • Dniówka SMS-ów do wszystkich sieci
 • Dniówka Internetu
 • Rok Internetu za darmo
 • Rok SMS-ów za darmo
 • Internet 250 MB na dzień
 • Internet 1 GB
 • Internet 3 GB
 • Internet 6 GB

W celu dezaktywacji oferty należy wpisać kod USSD *100*817*2# i zatwierdzić przyciskiem “Zadzwoń”. Do sprawdzenia statusu oferty służy kod *100*817*1#.

Regulamin.

Źródło: Heyah

Oceń w skali od 1 do 5 nową ofertę Tygodniówka w Heyah

View Results

Loading ... Loading ...

8 komentarzy do “Heyah – “Tygodniówka”, czyli tydzień bez limitu za 10 zł

 • 3 czerwca 2014 at 14:20
  Permalink

  Gdyby były w tym również połączenia na stacjonarne, to byłaby rewelacja, choć i tak nie jest źle. Za nieco ponad 40 zł miesięcznie nielimitowane połączenia i SMS-y na komórki i 200 MB internetu

  Odpowiedź
 • 3 czerwca 2014 at 15:13
  Permalink

  bez stacjonarnych i bez mmsów nielimitowanych? to jedno wielkie nieporozumienie…
  czyli miesięcznie wychodzi 40-50 zł w zależności od miesiąca… drogo drogo….

  Odpowiedź
  • 3 czerwca 2014 at 15:38
   Permalink

   Gdyby to było ze stacjonarnymi, byłoby tanio.

   Warto zauważyć, że nie ma tu żadnych opłat cyklicznych. A w pakiecie jest wszystko, tj. rozmowy, SMS-y i internet. W dobie maili MMS-y wydają się przeżytkiem.

   Odpowiedź
   • 3 czerwca 2014 at 16:17
    Permalink

    “w dobie” 50MB na tydzień?? oj mmsy nielimitowne się przydają, tak jak rozmowy stacjonarne… – a tak to jest drogo – takie nju na kartę (miesio) daje też stacjonarne – a w abonamencie gdzie jest podzielone na komórki i stacjonarne osobno to kosztuje to odpowiednio 19zł i 10zł… – w tym aspekcie heyah wychodzi drogo… – szczególnie że ta oferta nie łączy się z internetem np. 6GB za 30zł czy 1GB za 10zl.. – heyah zepsuła ofertę…. a co do smsów i mmsów to np. play mini max za 29 zł miesięcznie oprócz nielimitowanych rozmów na pl komórki i stacjonarne daje jeszcze nielimitowane (i do tego całkiem darmowe) smsy i mmsy do sieci play…. – do tego ten słynny mechanizm do danej kwoty a potem nielimitowane… – to robi różnice. a tu w heyah na dzień dobry trzeba 10zł wydać na tydzień (czyli na miesiąc 40-50zł ..) nadal szanowna redakcja uważa że nowa oferta heyah na kartę wychodzi tanio…??

    Odpowiedź
   • 3 czerwca 2014 at 17:26
    Permalink

    “Redakcja” stwierdziła tylko, że gdyby były w tym stacjonarne, to byłoby tanio 🙂 Dlaczego?

    Z kalkulatora dla usługi “Miesio” na stronie NJU wychodzi, że nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y i 200 MB internetu kosztuje ok 41,80 zł. W Heyah nielimitowane rozmowy i SMS-y i 200 MB internetu kosztowałyby 40 zł (28 dni). Wychodzi prawie na to samo.

    Wadą jest to, że nie są tu wliczone stacjonarne.

    Ofert na kartę nie porównywałbym do abonamentowych.

    Pozdrawiam!

    Odpowiedź
 • 3 czerwca 2014 at 21:01
  Permalink

  Wolałbym pakiet 10 zł / m za dany pakiet bez limitów: rozmowy, sms lub internet.
  Sam wybieram co mnie interesuje. Jak chce połączyć to płacę więcej. Jak nie to tylko 10 zł.

  Do tego identyczne pakiety 5 zł na 7 dni. Też bez limitów.

  Ewentualnie 40 groszy za każde nielimitowane połączenie. Z tym, że 40 gr naliczane dopiero od 10 sek rozmowy. Poniżej 10 sekund płacimy standardowe 29 groszy. Po to aby nie płacić za pocztę głosową jak się komuś złapie.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz