Virgin Mobile – największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce – wprowadza innowacyjną ofertę #FREEMIUM, dzięki której użytkownicy co miesiąc będą otrzymywać pakiet minut, SMS-ów i transferu danych zupełnie za darmo. To jedyny taki produkt na polskim rynku telekomunikacyjnym. Operator rozpoczyna również nową kampanię promującą #FREEMIUM, w której ponownie pojawia się przebojowa GIGAbabcia w nowej odsłonie.
#FREEMIUM jest połączeniem całkowicie darmowego pakietu z możliwością dokupienia dodatkowych komponentów z oferty premium. W opcji bezpłatnej użytkownicy co miesiąc otrzymują 300 MB transferu danych, 30 minut rozmów oraz 30 SMS-ów. Bez żadnych opłat i bez umowy. Pakiet ważny jest 30 dni i odnawia się co miesiąc.
Darmowy pakiet można aktywować na posiadanym już numerze w Virgin krótkim kodem USSD *222*000#. Po wpisaniu kodu w celu aktywacji pakietu musimy jeszcze wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej. Oferta obowiązuje od jutra, tj. 15 października b.r. do odwołania.
Po wyczerpaniu darmowego #FREEMIUM, użytkownicy mogą płacić za wykorzystane usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić pakiety dodatkowe za #PÓŁDARMO. To – między innymi – paczka nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci, komórkowych i stacjonarnych, za 19 zł. Zależnie od zapotrzebowania, przygotowano pakiety różnej wielkości. To elastyczność, dzięki której użytkownicy mogą zakupić minuty, SMS-y i transfer danych w ilości, jaka odpowiada ich faktycznemu zapotrzebowaniu.

– Myślę, że #FREEMIUM jest ciekawym odświeżeniem polskiego rynku telekomunikacyjnego. Postanowiliśmy pozytywnie zaskoczyć naszych klientów i zaoferowaliśmy produkt zupełnie za darmo. Dodatkowe, płatne komponenty to świetna opcja dla tych, którzy są świadomi swoich potrzeb i cenią elastyczność. Liczymy na to, że poprzez tę ofertę uda nam się dotrzeć do nowej grupy odbiorców naszych usług – komentuje Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes Virgin Mobile Polska.
Cała koncepcja rewelacyjnie współgra z hasłem „Daj się rozpieścić!”, które od jakiegoś czasu pojawia się w kampaniach Virgin Mobile. Operator chce rozpieszczać swoich klientów właśnie poprzez oferowanie wyjątkowo dobrych usług. Główną postacią spotów dot. #FREEMIUM jest przebojowa GIGAbabcia oraz grono jej dziwacznych GIGAwnuczków. Bohaterka porusza dla nich niebo i ziemię, bawi się na dyskotece czy czatuje na Tinderze.
Kampania oferty Freemium obejmuje spoty telewizyjne, outdoor w największych polskich miastach i ich okolicach, a także promocję online – głównie kluczowe polskie portale ogólnotematyczne i lifestyle’owe. Za koncepcję kreatywną odpowiedzialna jest agencja Lubię To. Produkcja zlecona została Film Fiction, a reżyserią zajął się Filip Syczyński. Za zakup mediów po stronie Virgin Mobile odpowiadają Monika Mierzejewska i Agnieszka Flis. Planowanie kampanii telewizyjnej zlecono Mindshare, a online’u – Marketing Wizzards oraz Lubię To.
Regulamin Oferty Promocyjnej 'Pakiet #Freemium
Regulamin Uslugi 'Pakiety za #PolDarmo’ w Ofercie #Freemium
Źródło/Fot: Virgin Mobile, wł











Chciałbym jeszcze dodać, że pakiet ten już udało mi się włączyć. Stan można sprawdzić kodem *222#
Nie wytrzymał 😛 .
W tekscie wazne jest zeby podkreslic ze dodatkowe pakiety nie sa wazne 30dni. Sa wazne DO 30dni (do ostatniego dnia #freemium) i to cala specyfika tej oferty. Później reset i nie ma kumulowania.
Nie ma co, Virgin Mobile stara się i bardzo dobrze im to idzie 🙂
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. O to mi chodziło, czy nie za często będą reklamy. Od razu zamówiłem dwa startery.
Sorki. To miało być do komentarza zetka.
Poczekam aż ludzie zaczną korzystać i pojawią się opinie na jakiej zasadzie to funkcjonuje. Bo w „za darmo” nie wierzę 😛 Może to rzeczywiście chodzi o wysyłanie reklam SMS/MMS/mailowych? Bo na czymś przecież muszą zarabiać.
Bomba,aktywowałem i przenoszę kolejne numery,ciekawe ile wytrzyma jeszcze ta sitwa z wielkiej trójcy.
Napisz coś wkrótce, jak to jest z tymi reklamami? Czy nie przychodzą za często?
Ja aktywowałem jeszcze w środę, do teraz nic nie przyszło
Dzisiaj późnym popołudniem dostałem pierwszego SMS-a promującego pakiety dodatkowe (półdarmo), które można zakupić po wyczerpaniu darmowego pakietu
Normalne, że promują swoje pakiety tak jak w play gdzie także co jakiś czas przychodzi mi info o promocji to normalne 🙂
Nie mogę wprowadzić kodu aktywującego freemium (*222*000#). Ciągle błąd spróbuj później.
Według mnie oferta #freemium to żaden hit to wielki kit!!!
http://www.fotosik.pl/zdjecie/97d6629e0fc695a9
www(KROPKA)images84.fotosik.pl(ukośnik)269/97d6629e0fc695a9med.png