Innowacyjna oferta #Freemium od Virgin Mobile

Innowacyjna oferta #Freemium od Virgin Mobile

14 października 2015 13 przez JacekK

Virgin Mobile – największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce – wprowadza innowacyjną ofertę #FREEMIUM, dzięki której użytkownicy co miesiąc będą otrzymywać pakiet minut, SMS-ów i transferu danych zupełnie za darmo. To jedyny taki produkt na polskim rynku telekomunikacyjnym. Operator rozpoczyna również nową kampanię promującą #FREEMIUM, w której ponownie pojawia się przebojowa GIGAbabcia w nowej odsłonie.

#FREEMIUM jest połączeniem całkowicie darmowego pakietu z możliwością dokupienia dodatkowych komponentów z oferty premium. W opcji bezpłatnej użytkownicy co miesiąc otrzymują 300 MB transferu danych, 30 minut rozmów oraz 30 SMS-ów. Bez żadnych opłat i bez umowy. Pakiet ważny jest 30 dni i odnawia się co miesiąc.

Darmowy pakiet można aktywować na posiadanym już numerze w Virgin krótkim kodem USSD *222*000#. Po wpisaniu kodu w celu aktywacji pakietu musimy jeszcze wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej. Oferta obowiązuje od jutra, tj. 15 października b.r. do odwołania.

Tylko TERAZ! Za 19 zł – 2 GB Internet 4G LTE, nielimitowane SMSy i 100 minut. Sprawdź >>

Po wyczerpaniu darmowego #FREEMIUM, użytkownicy mogą płacić za wykorzystane usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić pakiety dodatkowe za #PÓŁDARMO. To – między innymi – paczka nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci, komórkowych i stacjonarnych, za 19 zł. Zależnie od zapotrzebowania, przygotowano pakiety różnej wielkości. To elastyczność, dzięki której użytkownicy mogą zakupić minuty, SMS-y i transfer danych w ilości, jaka odpowiada ich faktycznemu zapotrzebowaniu.

Oferta_#FREEMIUM

– Myślę, że #FREEMIUM jest ciekawym odświeżeniem polskiego rynku telekomunikacyjnego. Postanowiliśmy pozytywnie zaskoczyć naszych klientów i zaoferowaliśmy produkt zupełnie za darmo. Dodatkowe, płatne komponenty to świetna opcja dla tych, którzy są świadomi swoich potrzeb i cenią elastyczność. Liczymy na to, że poprzez tę ofertę uda nam się dotrzeć do nowej grupy odbiorców naszych usług – komentuje Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes Virgin Mobile Polska.

Chcę wszystko! Dołącz do Virgin Mobile i SMSuj bez ograniczeń na jedyne 29 zł. Sprawdź >>

Cała koncepcja rewelacyjnie współgra z hasłem „Daj się rozpieścić!”, które od jakiegoś czasu pojawia się w kampaniach Virgin Mobile. Operator chce rozpieszczać swoich klientów właśnie poprzez oferowanie wyjątkowo dobrych usług. Główną postacią spotów dot. #FREEMIUM jest przebojowa GIGAbabcia oraz grono jej dziwacznych GIGAwnuczków. Bohaterka porusza dla nich niebo i ziemię, bawi się na dyskotece czy czatuje na Tinderze.

Tu kupisz starter Virgin Mobile >> >>

Kampania oferty Freemium obejmuje spoty telewizyjne, outdoor w największych polskich miastach i ich okolicach, a także promocję online – głównie kluczowe polskie portale ogólnotematyczne i lifestyle’owe. Za koncepcję kreatywną odpowiedzialna jest agencja Lubię To. Produkcja zlecona została Film Fiction, a reżyserią zajął się Filip Syczyński. Za zakup mediów po stronie Virgin Mobile odpowiadają Monika Mierzejewska i Agnieszka Flis. Planowanie kampanii telewizyjnej zlecono Mindshare, a online’u – Marketing Wizzards oraz Lubię To.

Regulamin Oferty Promocyjnej ‘Pakiet #Freemium

Regulamin Uslugi ‘Pakiety za #PolDarmo’ w Ofercie #Freemium

Źródło/Fot: Virgin Mobile, wł

Oceń w skali od 1 do 5 nową ofertę #FREEMIUM w Virgin Mobile (1-najmniej, 5-najwięcej):

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***