Innowacyjna oferta #Freemium od Virgin Mobile

Virgin Mobile – największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce – wprowadza innowacyjną ofertę #FREEMIUM, dzięki której użytkownicy co miesiąc będą otrzymywać pakiet minut, SMS-ów i transferu danych zupełnie za darmo. To jedyny taki produkt na polskim rynku telekomunikacyjnym. Operator rozpoczyna również nową kampanię promującą #FREEMIUM, w której ponownie pojawia się przebojowa GIGAbabcia w nowej odsłonie.

#FREEMIUM jest połączeniem całkowicie darmowego pakietu z możliwością dokupienia dodatkowych komponentów z oferty premium. W opcji bezpłatnej użytkownicy co miesiąc otrzymują 300 MB transferu danych, 30 minut rozmów oraz 30 SMS-ów. Bez żadnych opłat i bez umowy. Pakiet ważny jest 30 dni i odnawia się co miesiąc.

Darmowy pakiet można aktywować na posiadanym już numerze w Virgin krótkim kodem USSD *222*000#. Po wpisaniu kodu w celu aktywacji pakietu musimy jeszcze wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej. Oferta obowiązuje od jutra, tj. 15 października b.r. do odwołania.

Tylko TERAZ! Za 19 zł – 2 GB Internet 4G LTE, nielimitowane SMSy i 100 minut. Sprawdź >>

Po wyczerpaniu darmowego #FREEMIUM, użytkownicy mogą płacić za wykorzystane usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić pakiety dodatkowe za #PÓŁDARMO. To – między innymi – paczka nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci, komórkowych i stacjonarnych, za 19 zł. Zależnie od zapotrzebowania, przygotowano pakiety różnej wielkości. To elastyczność, dzięki której użytkownicy mogą zakupić minuty, SMS-y i transfer danych w ilości, jaka odpowiada ich faktycznemu zapotrzebowaniu.

Oferta_#FREEMIUM

– Myślę, że #FREEMIUM jest ciekawym odświeżeniem polskiego rynku telekomunikacyjnego. Postanowiliśmy pozytywnie zaskoczyć naszych klientów i zaoferowaliśmy produkt zupełnie za darmo. Dodatkowe, płatne komponenty to świetna opcja dla tych, którzy są świadomi swoich potrzeb i cenią elastyczność. Liczymy na to, że poprzez tę ofertę uda nam się dotrzeć do nowej grupy odbiorców naszych usług – komentuje Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes Virgin Mobile Polska.

Chcę wszystko! Dołącz do Virgin Mobile i SMSuj bez ograniczeń na jedyne 29 zł. Sprawdź >>

Cała koncepcja rewelacyjnie współgra z hasłem „Daj się rozpieścić!”, które od jakiegoś czasu pojawia się w kampaniach Virgin Mobile. Operator chce rozpieszczać swoich klientów właśnie poprzez oferowanie wyjątkowo dobrych usług. Główną postacią spotów dot. #FREEMIUM jest przebojowa GIGAbabcia oraz grono jej dziwacznych GIGAwnuczków. Bohaterka porusza dla nich niebo i ziemię, bawi się na dyskotece czy czatuje na Tinderze.

Tu kupisz starter Virgin Mobile >> >>

Kampania oferty Freemium obejmuje spoty telewizyjne, outdoor w największych polskich miastach i ich okolicach, a także promocję online – głównie kluczowe polskie portale ogólnotematyczne i lifestyle’owe. Za koncepcję kreatywną odpowiedzialna jest agencja Lubię To. Produkcja zlecona została Film Fiction, a reżyserią zajął się Filip Syczyński. Za zakup mediów po stronie Virgin Mobile odpowiadają Monika Mierzejewska i Agnieszka Flis. Planowanie kampanii telewizyjnej zlecono Mindshare, a online’u – Marketing Wizzards oraz Lubię To.

Regulamin Oferty Promocyjnej ‘Pakiet #Freemium

Regulamin Uslugi ‘Pakiety za #PolDarmo’ w Ofercie #Freemium

Źródło/Fot: Virgin Mobile, wł

Oceń w skali od 1 do 5 nową ofertę #FREEMIUM w Virgin Mobile (1-najmniej, 5-najwięcej):

View Results

Loading ... Loading ...

13 komentarzy do “Innowacyjna oferta #Freemium od Virgin Mobile

 • JacekK
  14 października 2015 at 14:45
  Permalink

  Chciałbym jeszcze dodać, że pakiet ten już udało mi się włączyć. Stan można sprawdzić kodem *222#

  Odpowiedź
  • Gregrin
   14 października 2015 at 18:20
   Permalink

   W tekscie wazne jest zeby podkreslic ze dodatkowe pakiety nie sa wazne 30dni. Sa wazne DO 30dni (do ostatniego dnia #freemium) i to cala specyfika tej oferty. Później reset i nie ma kumulowania.

   Odpowiedź
 • 14 października 2015 at 19:12
  Permalink

  Nie ma co, Virgin Mobile stara się i bardzo dobrze im to idzie 🙂

  Odpowiedź
  • 22 października 2015 at 12:58
   Permalink

   Dzięki wszystkim za odpowiedzi. O to mi chodziło, czy nie za często będą reklamy. Od razu zamówiłem dwa startery.

   Odpowiedź
   • 22 października 2015 at 13:00
    Permalink

    Sorki. To miało być do komentarza zetka.

    Odpowiedź
 • 14 października 2015 at 19:13
  Permalink

  Poczekam aż ludzie zaczną korzystać i pojawią się opinie na jakiej zasadzie to funkcjonuje. Bo w “za darmo” nie wierzę 😛 Może to rzeczywiście chodzi o wysyłanie reklam SMS/MMS/mailowych? Bo na czymś przecież muszą zarabiać.

  Odpowiedź
 • 15 października 2015 at 21:14
  Permalink

  Bomba,aktywowałem i przenoszę kolejne numery,ciekawe ile wytrzyma jeszcze ta sitwa z wielkiej trójcy.

  Odpowiedź
  • 17 października 2015 at 08:13
   Permalink

   Napisz coś wkrótce, jak to jest z tymi reklamami? Czy nie przychodzą za często?

   Odpowiedź
   • JacekK
    17 października 2015 at 08:48
    Permalink

    Ja aktywowałem jeszcze w środę, do teraz nic nie przyszło

    Odpowiedź
   • 17 października 2015 at 21:02
    Permalink

    Dzisiaj późnym popołudniem dostałem pierwszego SMS-a promującego pakiety dodatkowe (półdarmo), które można zakupić po wyczerpaniu darmowego pakietu

    Odpowiedź
    • 20 października 2015 at 22:15
     Permalink

     Normalne, że promują swoje pakiety tak jak w play gdzie także co jakiś czas przychodzi mi info o promocji to normalne 🙂

     Odpowiedź

Dodaj komentarz