Internet 2 Gb/s od Vectry dla Warszawy

Vectra, jako pierwszy ogólnopolski operator oferuje Klientom internet światłowodowy o prędkości 2 Gb/s. Nowa oferta dostępna jest obecnie wyłącznie dla Klientów mieszkających w Warszawie. Zamówienie nowej usługi jest możliwe od dzisiaj, tj. 24 lipca br. Konsekwentne inwestycje Vectry w rozwój infrastruktury opartej na światłowodach oraz wspieranej technologią DOCSIS 3.1. to dowód na to, że krajowy operator rozpędza się i gotowy jest do podjęcia kolejnych kroków w ślad za oczekiwaniami Klientów.

Wprowadzona do portfolio prędkości internetowych Vectry usługa 2 Gb/s przystosowana jest do obsługi najnowszych technologii przesyłania i odbioru nawet terabajtowych treści. Tak dużą przepustowość docenią zatem fani rozdzielczości 4K, użytkownicy urządzeń typu smart wymagających połączenia z siecią, e-sportowcy, fani rozwijającej się w ekspresowym tempie technologii VR (virtual reality), a także wszyscy, którzy chcą szybko i niezawodnie przesyłać pliki o dużej objętości. Wysyłanie danych (upload) odbędzie się w przypadku tej usługi z prędkością do 120 Mb/s.

– Największa przepustowość internetu stacjonarnego wśród ogólnopolskich operatorów należy od dzisiaj do Vectry. Dzięki wdrożeniu najnowszej technologii transmisyjnej DOCSIS 3.1 oraz inwestycjom w rozwój sieci światłowodowej możemy towarzyszyć Klientom w jeszcze szybszym odkrywaniu możliwości nowoczesnej technologii. Naszym celem jest dostarczenie użytkownikom wysokiej jakości rozrywki, z której mogą cieszyć się gdzie chcą i kiedy chcą. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w naszej infrastrukturze ma ten cel mocno wspierać – komentuje Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.

Nowa usługa obejmująca światłowodowy internet o prędkości 2 Gb/s dostępna jest w Vectrze w cenie 179,99 zł miesięcznie. Koszt aktywacji dla nowych Klientów wynosi 149 zł. Obecni Klienci Vectry mogą liczyć na zwiększenie swoich dotychczasowych prędkości do 2 Gb/s korzystając z oferty przygotowanej specjalnie dla nich, bez ponoszenia kosztów opłaty aktywacyjnej.

Wraz z usługą 2 Gb/s Klienci otrzymają nowy modem wyposażony w cztery porty Ethernetowe 1000 Mb/s umożliwiające podłączenie przewodowe nawet czterech urządzeń jednocześnie. Nowoczesny modem z wbudowanym routerem bezprzewodowym oferuje najlepszy zasięg sieci bezprzewodowej dzięki zastosowaniu 11 anten (3×3 dla 2,4 GHz oraz 4×4 dla 5 GHz + anteny kierunkowe). Oferty zawierające usługę 2 Gb/s oraz modem dostępne są na stronie operatora www.vectra.pl.

Vectra pozostaje wiodącym operatorem telekomunikacyjnym na polskim rynku. Oparta na światłowodach sieć Vectry, dzięki wysokiej przepustowości oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań transmisyjnych, należy do czołówki krajowych sieci teleinformatycznych. Ze wszystkich dostępnych w ofercie Vectry usług internetowych korzysta obecnie około dwa miliony użytkowników.

Zamawianie nowej usługi 2 Gb/s możliwe jest pod numerem 601 601 601 oraz w pozostałych kanałach sprzedaży.

Źródło/Fot: Vectra

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x