Internet domowy od T‑Mobile przez dwa miesiące po 1 zł

Od jutra T‑Mobile startuje z nową ofertą internetu domowego, zarówno w wersji mobilnej, jak i światłowodowej. W obu wariantach przez pierwsze dwa miesiące użytkownicy będą mogli z niego korzystać za symboliczną złotówkę.

Aby klienci mogli swobodnie korzystać z dobrodziejstw internetu, pozostając bezpiecznie w swoich domach, T‑Mobile oferuje internet domowy w promocyjnej cenie – przez pierwsze 2 miesiące opłata wynosi zaledwie 1 zł. Użytkownicy mogą więc korzystać nawet z 300 GB za złotówkę i czerpać jeszcze większą radość z przebywania w mieszkaniu.

W ramach oferty „Internet dla domu” klienci mają do wyboru trzy opcje: 100 GB za 59 zł, 200 GB za 69 zł, 300 GB za 79 zł. Podana liczba gigabajtów to dane do wykorzystania z pełną prędkością, zaś po ich wyczerpaniu prędkość zwolni do 1Mb/s, jednak użytkownicy nadal będą mogli korzystać z internetu. Powyższe oferty wliczają się do tzw. zniżek rodzinnych, a więc wybierając jedną z ofert, klient otrzymuje odpowiedni rabat na posiadane już usługi głosowe.

Fot: T-Mobile

Internet dla domu już od 49 zł

W ofercie T‑Mobile dostępna jest również oferta, w ramach której użytkownicy mogą wykupić domowy internet 100 GB za jedyne 49 zł miesięcznie. W tym przypadku także po wykorzystaniu dostępnych GB prędkość zwalania do 1 Mb/s, nie obowiązują jednak tutaj zniżki rodzinne.

Usługę można zakupić online lub za pośrednictwem infolinii – kurier dostarczy niezbędny sprzęt i dokumenty. Instalacja internetu dla domu jest bardzo prosta – wystarczy podpiąć router do prądu. Usługę można przetestować w domu przez 14 dni i jeśli nie spełnia oczekiwań, zrezygnować z niej bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Sieć w całym mieszkaniu

Decydując się na „Internet dla domu” w wersji mobilnej, klient może dobrać sobie do niego router Huawei B535, który umożliwia nawiązywanie połączenia z siecią LTE z prędkością do 300 Mb/s. Dzięki temu, że urządzenie posiada dwa wyjścia dla anten zewnętrznych, które można ustawić w różnych kierunkach, zapewnia dobrą jakość sygnału i stabilność połączenia. Szczegółowe informacje o produkcie są dostępne na stronie internetowej T-Mobile.

Światłowód również za złotówkę

Promocyjna oferta T‑Mobile dotyczy również internetu światłowodowego. W ramach specjalnej oferty klient może zakupić światłowód o prędkości do 300 Mb/s i również płacić przez pierwsze dwa miesiące 1 zł.

Źródło/Fot: T-Mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x