Internet i telefon do 3 miesięcy bez opłat w ofercie wakacyjnej platformy nc+

Platforma nc+ przygotowała dla swoich Klientów specjalną wakacyjną ofertę na usługi mobilne, w ramach której Klienci zawierający nowe umowy na pakiety Internet oraz Telefon „no limit” nie zapłacą za abonament nawet przez pierwsze 3 miesiące.

Klienci platformy posiadający dowolny pakiet telewizji nc+ mogą wybierać spośród 3 pakietów internetowych, na które obowiązuje promocja „Wakacje bez abonamentu”:

  • Internet „NA START” – 10 GB – 19,99 zł (do 3 miesięcy za 0 zł)
  • Internet „DOMOWY” – 35 GB – 34,99 zł (do 3 miesięcy za 0 zł)
  • Internet „DOMOWY MAX” – 100 GB – 59,99 zł (do 3 miesięcy za 0 zł)

Abonenci, którzy zdecydują się na zakup najwyższego pakietu 100 GB otrzymają bezpłatnie dostęp do usługi „TV w kieszeni”, dzięki której oglądając telewizję za pośrednictwem aplikacji nc+ GO lub przez stronę internetową ncplusgo.pl nie będą zużywać limitu transferu danych. Oferta NC+ TELEFON pozwala bez limitu wysyłać SMS-y i wykonywać połączenia do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej w ramach roamingu.

Klienci korzystający z usług telewizyjnych nc+ mogą dokupić usługę NC+ TELEFON na 24 miesiące już od 19,99 zł miesięcznie. W ramach promocji „Wakacje bez abonamentu” abonament za NC+ TELEFON będzie wynosił 0 zł nawet przez pierwsze 3 miesiące. Klienci mogą dodatkowo dokupić paczkę danych 5 GB za 6 zł miesięcznie, z czego będą mogli wykorzystać do 400 MB z tego pakietu na terenie Unii Europejskiej, nie ponosząc dodatkowych kosztów. Promocja „Wakacje od abonamentu” dotyczy umów zawieranych na 24 miesiące i jest dostępna również dla Klientów zawierających nowe umowy wyłącznie na pakiety Telewizyjne.

Wszyscy abonenci nc+ posiadający dowolny pakiet telewizji mogą również korzystać bezpłatnie z mobilnej telewizji nc+ GO, która oferuje dostęp nawet do ponad 90 kanałów na żywo, w tym 8 kanałów CANAL+ oraz bogatej biblioteki tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie.

Więcej informacji na temat pakietów telewizji nc+ oraz usług mobilnych: http://ncplus.pl/sklep/promocje oraz http://ncplusinternet.pl/

Źródło/Fot: nc+ / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o