Internet LTE Plus Advanced także dla użytkowników ofert prepaid w Plusie

Użytkownicy ofert „na kartę” w sieci Plusa mogą teraz korzystać z internetu LTE Plus Advanced. To szybszy Internet z prędkością do 300 Mb/s, stabilna sieć oznaczająca lepszą jakość transmisji danych oraz zwiększona jej pojemność, dzięki czemu większa liczba użytkowników może komfortowo z niej korzystać. Cały czas trwa rejestracja usług prepaid, a na użytkowników, którzy zarejestrują swój numer w sieci Plus czekają bonusy, w tym aż 50 GB Internetu.

Wprowadzony przez sieć Plus nowy standard mobilnego Internetu, czyli Internet LTE Plus Advanced jest dostępny także dla użytkowników usług prepaid. Można już z niego korzystać w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce i swym zasięgiem obejmuje około 2 milionów mieszkańców Polski i aby niego skorzystać trzeba jedynie dysponować urządzeniem pozwalającym na agregację pasm.

Cały czas trwa rejestracja kart prepaid. Jest ona obowiązkowa i wynika z ustawy o działaniach antyterrorystycznych, a dotyczy wszystkich numerów na kartę dla usług głosowych i internetowych, zarówno klientów nowych, jak i dotychczasowych użytkowników.

Na użytkowników usług „na kartę” czekają w Plusie specjalne bonusy: 500 zł, 50 GB oraz Rok Ważności Konta, z których mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy zarejestrują swój numer. Bonusy są dostępne zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników usług Plus na Kartę oraz Plus Internet na Kartę.

Klienci Plusa mogą zarejestrować swój numer już w 8640 punktach na terenie całego kraju: w 1300 salonach Plusa lub Cyfrowego Polsatu, 270 sklepach sieci NEONET,1800 kioskach sieci RUCH, 4600 placówkach Poczty Polskiej, a także 670 sklepach Relay, Inmedio i 1Minute.

Źródło/Fot: Plus

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x