InvisibleShield wprowadza ochronę zaokrąglonych ekranów dla urządzeń Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8+

InvisibleShield, wiodąca globalna marka i innowator w obszarze ochrony ekranu, wprowadza na rynek szkła InvisibleShield Glass Contour i Sapphire Defense Contour zaprojektowane specjalnie do ochrony zaokrąglonych ekranów właśnie zaprezentowanych urządzeń Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8+. Do dzisiaj na całym świecie sprzedano ponad 120 milionów produktów oznaczonych logo InvisibleShield, co potwierdza wysoki poziom zaufania klientów do tej marki.

InvisibleShield Glass Contour

InvisibleShield Glass Contour zabezpiecza dokładnie całą powierzchnię zaokraglonego ekranu, aż do jego krawędzi. Pomaga zabezpieczyć każdy milimetr wyświetlacza m.in. przed zarysowaniami i zadrapaniami. Produkt został gruntownie przetestowany w celu zapewnienia płynnej obsługi smartfona, wysokiej czułości dotyku i zachowania wysokiej rozdzielczości obrazu. Z punktu widzenia wrażeń użytkownika nie ma różnicy czy używa ekranu niezabezpieczonego czy wyświetlacza z zaaplikowanym szkłem Glass Contour. Dzięki jego 100 procentowej klarowności część użytkowników nie zwróci nawet uwagi na to, że ekran jest zabezpieczony dodatkową powłoką szkła.

InvisibleShield Sapphire Defense Contour

Naukowo udowodniono, że zastosowanie przełomowych technologii i materiałów umożliwia absorbowanie i rozproszenie siły uderzenia1. Sapphire Defense Contour chroni całą powierzchnię ekranu, aż do jego krawędzi i stanowi wyjątkowe połączenie kryształów szafiru, hartowanego szkła oraz tradycyjnej ochrony ekranu:

  • Wzbogacenie rozwiązania o elementy szafiru, jednego z najbardziej wytrzymałych kamieni szlachetnych na świecie, któremu twardością ustępuje jedynie diament zapewnia niezrównany poziom ochrony ekranu przed zarysowaniami
  • Zastosowane szkło hartowane gwarantuje czułość dotyku oraz wysoką rozdzielczość obrazu
  • Tradycyjna ochrona ekranu oferuje doskonałą odporność na uderzenia

Powyższe funkcje łączą się i tworzą praktycznie niezniszczalną hybrydową osłonę ekranu szklanego, która absorbuje i rozprasza siłę uderzenia i zapewnia 7-krotnie większą ochronę wyświetlacza smartfona przed upadkiem i uderzeniem, w porównaniu z ekranem bez zabezpieczenia.

– Cieszymy się, że możemy przedstawić całkowicie innowacyjne szkło dla nowych urządzeń Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8+, które może stanowić doskonałe zabezpieczenie zakrzywionego ekranu tych smartfonów”, powiedział Brian Stech, prezes ZAGG. – Teraz możemy chronić nie tylko ich niezwykłe zakrzywione krawędzie, ale dzięki naszym zaawansowanym procesom projektowania, inżynierii i testów, które przeprowadzamy w laboratoriach już wkrótce będziemy w stanie zapewnić taką samą ochronę ekranów najpopularniejszych telefonów komórkowych. Wierzymy, że nasze rozwiązania pomogą użytkownikom korzystać z urządzeń mobilnych w każdych warunkach bez obaw o uszkodzenie wyświetlacza.

Dostępność:

InvisibleShield Glass Contour i Sapphire InvisibleShield dla urządzeń Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8+ będą dostępne w przedsprzedaży 10 kwietnia na stronie ZAGG.com i pod koniec kwietnia powinny trafić do wybranych sklepów za sugerowaną cenę detaliczną w wysokości 39,99 euro. Jak zawsze, marka InvisibleShield dla swoich rozwiązań oferuje opcję ograniczonej gwarancji na całe życie produktów i wymieni je, jeśli kiedykolwiek zostaną zużyte lub uszkodzone. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej ZAGG.com.

Źródło/Fot: InvisibleShield

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o