InvisibleShield zabezpieczy ekrany nowych smartfonów Huawei P30 oraz P30 Pro

InvisibleShield, marka należąca do firmy ZAGG i wiodący światowy innowator w dziedzinie ochrony ekranów urządzeń mobilnych wprowadza do oferty nowe szkła InvisibleShield Ultra Clear dla smartfonów Huawei P30 i P30 Pro oraz dodatkowo szkło Glass+ dla urządzeń Huawei P30. Rozwiązanie zabezpiecza wyświetlacz przed uderzeniami i porysowaniem i oferuje lepszą przejrzystość obrazu.

– Cieszymy się, że możemy udostępnić nasze najnowsze rozwiązanie w obszarze ochrony ekranu Ultra Clear również użytkownikom najnowszej generacji smartfonów Huawei – powiedział Gavin Slevin, dyrektor generalny ZAGG International. – Urządzenia mobilne towarzyszą nam w zasadzie wszędzie, dlatego tak istotne jest, aby skutecznie zabezpieczyć ich wyświetlacz przed uszkodzeniami takimi jak zarysowania, pęknięcia i stłuczenia – dodał.

Szkło InvisibleShield Ultra Clear jest wyjątkowo przejrzyste i bardzo wytrzymałe. Zapewnia ochronę przed zarysowaniem i uderzeniami i jest kompatybilne z najnowszymi innowacjami Huawei. Ulepszona powierzchnia zapewnia zaawansowaną klarowność, dzięki czemu jego nałożenie nie wpływa na ostrość obrazów i żywe barwy kolorów ekranów modeli P30 i P30 Pro. Cieńsza konstrukcja, w porównaniu z innymi rozwiązaniami do ochrony ekranu, zapewnia lepszą wrażliwość na dotyk, a unikalne wykończenie powierzchni zapewnia komfort korzystania z wyświetlacza. Technologia Nano-Memory została naukowo opracowana z wykorzystaniem inteligentnych cząsteczek, aby leczyć drobne zadrapania i zadrapania, zapewniając ciągłą ochronę ekranu smartfonu.

InvisibleShield Glass + zapewnia użytkownikom gładką, dotykową powierzchnię, która zachowuje stuprocentową przejrzystość obrazu, trwałość oraz odporność na pozostawianie tłustych śladów. Szkło zostało wykonane z wielu wysokiej jakości warstw ochronnych w taki sposób, aby chronić przed uderzeniami i zadrapaniami. Z testów przeprowadzonych przez InvisibleShield wynika, że szkło zapewnia trzy razy większą ochronę przed uderzeniami niż niezabezpieczony ekran. Trwałe, odporne na olej wykończenie zapobiega gromadzeniu się odcisków palców, dzięki czemu ekran S10e wygląda nieskazitelnie. Technologia Ion Matrix wzmacnia, poleruje i eliminuje niedoskonałości, dzięki czemu ochrona jest bardziej trwała niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań ze szkła hartowanego.

Ceny i dostępność

Szkło ochronne InvisibleShield Ultra Clear dla smartfonów Huawei P30 i P30 Pro kosztuje 24,99 Euro, czyli około 110 złotych. Rozwiązanie Glass+ dedykowane modelowi Huawei P30 można nabyć za 29,99 Euro, czyli około 130 złotych. Wszystkie rozwiązania są dostępne od dzisiaj na stronie InvisibleShield.com oraz w wybranych sieciach handlowych.

Z ponad 165 milionami osłon ekranowych sprzedawanych na całym świecie, InvisibleShield to najpopularniejsza marka produktów ochrony wyświetlaczy urządzeń mobilnych na świecie.

Podobnie jak w przypadku innych produktów, InvisibleShield oferuje ograniczoną dożywotnią gwarancję, w ramach której zobowiązuje się wymienić wybrane szkło, jeśli kiedykolwiek ulegnie zużyciu lub uszkodzeniu w okresie użytkowania urządzenia. Więcej informacji na ten temat znajduje się w witrynie ZAGG.com.

Źródło/Fot: ZAAG, InvisibleShield

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x