IZZI – 100% więcej dla osób przenoszących numer

Sieć IZZI przygotowała specjalną ofertę dla osób przenoszących numer. Każdy użytkownik, który przeniesie swój numer telefonu do sieci IZZI i doładuje swoje konto kwotą 25 zł w ciągu 30 dni, otrzyma w prezencie doładowanie o tej samej wartości.

Oferta potrwa do końca marca b.r.

Przypominamy, że aby przenieść numer do innej sieci należy udać się do salonu sprzedaży lub – zwłaszcza w przypadku marek MVNO – wypełnić odpowiedni formularz na stronie internetowej operatora (w przypadku sieci IZZI odpowiedni formularz znajduje się tutaj).

Sieć IZZI to marka MVNO działająca na zasięgu sieci Play i roamingu krajowym T-Mobile, świadcząca usługi na kartę (Pre-Paid). IZZI to prosta i tania taryfa, cechująca się tanimi połączeniami krajowymi (tylko 19 gr/min z sekundowym naliczaniem), tanimi SMS-ami (tylko 9 gr/SMS) oraz długą ważnością konta po doładowaniu. IZZI to również dodatkowe pakiety danych (również w roamingu), pakiety SMS oraz darmowe rozmowy wewnątrz sieci IZZI oraz do Play po doładowaniu konta.

Źródło: wł

Fot: IZZI

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
romanFan RoonnJacek (redakcja)paweł Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
paweł
Gość
paweł

UWAGA! Sprostujcie.
IZZI działa na nadajnikach wszystkich operatorów. Wiem, bo mam 🙂

Jacek (redakcja)
Gość

Zgadza się, też to zauważyłem, jednak oficjalnie operator informował o zasięgu Play i T-Mobile. Podpytam u źródła, czy tak ma być, czy to jakiś błąd jak logowanie się MNP w Virgin do Plusa.

Dzięki za uwagę!!!!

Jacek

onn
Gość
onn

ja z izzi nie będę korzystał do momentu aż nie wprowadzą obiecanych wcześniej stawek 19gr/min brutto do UE i sms do UE 9gr/szt. Jeśli tego nie wprowadzą to nie doładuje konta izzi

Fan Ro
Gość
Fan Ro

19 gr do UE to dzisiaj żaden rarytas. Jeżeli dla ciebie to wyznacznik korzystania z tej sieci to słabo. Lyca ma super ceny,

roman
Gość
roman

mi chodziło o 19gr/min brutto na terenie całej UE a nie tylko z Polski do UE a to według mnie jest różnica…
Co zaś tyczy się lycamobile.pl to oni mają standardowe stawki w UE czyli około 1zł za minutę brutto więc bez żadnej rewelacji.
A teraz mam pytanie do mvno-gsm.pl – na stronie izzi jest informacja że są nowe nominały doładowań 5zł i 10zł niestety ważność to nie rok lecz tylko 93 dni… – ale mimo wszystko jeśli to jest portal o mvno to może warto o tym wspomnieć…??