IZZI chce pozyskać klientów mBank Mobile

izzi wwwSieć IZZI – najnowsza marka MVNO w Polsce – również włączyła się do walki o klientów nieistniejącej już sieci mBank Mobile, którzy po zakończeniu przez operatora działalności wraz z końcem listopada b.r. zmuszeni są – w celu zachowania swojego dotychczasowego numeru – do poszukiwania innego operatora dla siebie.

Jeszcze przez 2 tygodnia każdy dotychczasowy użytkownik sieci mBank Mobile, który przeniesie swój numer do IZZI otrzyma prezent – 2 GB internetu lub 1000 SMS-ów.

Marka IZZI to MVNO działający na infrastrukturze sieci Play oraz roamingu krajowym T-Mobile.  Sieć zastąpiła markę Tele25. IZZI jako jedna z nielicznych sieci w Polsce oferuje w standardzie połączenia krajowe w cenie niższej niż 20 gr/min z sekundowym naliczaniem. Minuta połączenia krajowego kosztuje tylko 19 groszy. Sieć IZZI to również pakiety internetowe (również w roamingu) oraz pakiety SMS. Klienci IZZI mogą również korzystać z internetu w technologii LTE.

Pomimo, że sieć mBank Mobile nie świadczy już usług (od końca listopada), to klienci operatora, którzy nie zdążyli z przeniesieniem swojego numeru, mogą to zrobić jeszcze do końca grudnia.

Źródło: izzi, wł

2 komentarzy do “IZZI chce pozyskać klientów mBank Mobile

 • 17 grudnia 2014 at 21:09
  Permalink

  promocja izzi trwała do końca listopada 2014 roku a nie do grudnia – wystarczy przeczytać regulamin promocji

  Odpowiedź
  • 18 grudnia 2014 at 08:47
   Permalink

   Została przedłużona 😉 Info na FB IZZI:

   (…)Ostatnie dwa tygodnie promocji. Masz numer w mBank mobile? Przenieś się do nas i odbierz prezent ♥♥♥
   Pakiet 2 GB internetu albo 1000 SMSów (…)

   Z 13 grudnia

   Odpowiedź

Dodaj komentarz