IZZI na kartę – kolejne szczegóły zbliżającej się oferty zebrane w całość

10435721_317552441757979_8484722995746239451_nNa stronie internetowej nowej marki MVNO  – IZZI – pojawiły się już bliższe szczegóły oferty krajowej. W zasadzie potwierdziły się wcześniejsze skromne zapowiedzi operatora, jednak po upublicznieniu na stronie internetowej IZZI większej ilości szczegółów oferty nowej marki GSM, wiemy już dużo więcej.

Potwierdziły się m. in. informacje odnośnie cen połączeń i SMS-ów/MMS-ów krajowych, które wyglądać będą następująco:

 • 19 gr/min na wszystkie krajowe numery stacjonarne i komórkowe (naliczanie sekundowe)
 • 9 gr/SMS na krajowe numery komórkowe
 • 19gr/MMS

Na razie wszystko wskazuje na to, że obowiązywało będzie tylko jedno doładowanie – o nominale 25 zł, które wydłużało będzie ważność konta na połączenia wychodzące o 365 dni.

W IZZI na kartę obowiązywały będą również darmowe rozmowy wewnątrz sieci IZZI oraz do Play, które użytkownik otrzyma po doładowaniu konta kwotą 25 zł na okres 30 dni.

Oferta krajowa IZZI na kartę to również pakiety internetowe i SMS-owe, które wg informacji umieszczonych na stronie internetowej wyglądać mają następująco:

Pakiety internetowe:

 • 200 MB internetu LTE  za 5 zł
 • 1 GB internetu LTE za 10 zł
 • 2 GB internetu LTE za 15 zł

Standardowa cennikowa cena za internet wynosiła będzie 19 gr/1 MB

Pakiety SMS-owe:

 • 100 SMS-ów na 7 dni – 5 zł
 • 300 SMS-ów na 14 dni – 10 zł
 • 1000 SMS-ów na 30 dni – 15 zł

Startery będą kosztowały 5 zł i zawierały będą kwotę 1 zł na start.

W IZZI darmowe będą również połączenia z Biurem Obsługi Klienta oraz Pocztą Głosową.

Ponieważ strona izzinakarte.pl dynamicznie się rozwija i systematycznie wypełnia nowymi informacjami, nie jest przesądzone, że oferta widoczna tam dzisiaj nie ulegnie zmianie lub nie zostanie uzupełniona. Póki co operator nie ogłosił jeszcze oficjalnie startu, tak więc wszystko jest jeszcze możliwe. Na stronie internetowej nie ma jeszcze m. in. informacji na temat cen połączeń międzynarodowych oraz roamingu.

Przypomnijmy, że marka IZZI wg zapewnień operatora ma zadebiutować jeszcze w tym miesiącu i zastąpić jednocześnie obecną na polskim rynku od ponad 3 lat markę Tele25. Sieć działała będzie na zasięgu sieci Play i roamingu krajowym T-Mobile.

Źródło: izzi

11 komentarzy do “IZZI na kartę – kolejne szczegóły zbliżającej się oferty zebrane w całość

 • 10 września 2014 at 22:31
  Permalink

  Szczerze miałem nadzieję na więcej, choćby darmowe rozmowy w sieci po niższych doładowaniach. Jeszcze tanie połączenia za ranicę mogą uratować ofertę. Jeśli byłoby to 19 gr do UE i w roamingu UE jak w LEbarze, to wszedłbym w to.

  Odpowiedź
 • 11 września 2014 at 00:05
  Permalink

  Teraz już ta oferta tak różowo nie wygląda. Jeżeli darmowe rozmowy są od 25zł/miesiąc, to zwyczajnie lepiej od razu wziąć “Play na kartę”. Rozmowy w Play 0gr, doładowanie 50zł przedłuża ważność na ponad 3 miesiące, więc wychodzi sporo taniej. Do tego pakiet nielimitowanych smsów za 10zł, gdzie w przypadku Izzi jest ich 300 na 14 dni, trochę śmiech.

  Odpowiedź
 • 11 września 2014 at 07:48
  Permalink

  Ja zaczekałbym do pojawienia się cennika oferty międzynarodowej. Myślę, że o będzie ich zaleą. Jakie ceny połączeń za granicę ma Play każdy wie.

  Odpowiedź
 • 11 września 2014 at 10:43
  Permalink

  “0 zł w IZZI i do PLAY (obowiązuje po doładowaniu kwotą 25 zł przez 30 dni)” – to taka oferta jest do d*. To już wolę reżimowego Orangutana w wersji NJU, w którym max. 29 zetów ale do WSZYSTKICH “za darmo”. Bo żeby rozmawiać tylko z Plejem “za darmo” musiałbym co miesiąc doładowywać 25,- i jeśli nie wykorzystam wtedy konto rośnie, zaś w NJU nigdy bo obowiązuje minimum na całkiem przyzwoitym poziomie. Miałem zamiar przenieść się do IZZi z trzema numerami zachęcony tym “darmowym” Plejem ale pozostaję w starej taryfie Virgina, efektywnie po 13 groszy do wszystkich. Virgin nadal najlepsza ofertą… dla starych klientów. 🙂

  Odpowiedź
 • 11 września 2014 at 10:49
  Permalink

  Popieram, szczególnie ostatnie zdanie.

  Odpowiedź
 • 11 września 2014 at 12:13
  Permalink

  hhah bez przesady ciekawe kto z was w miesiącu wysyła więcej niż 1000 sms-ów 😛 ja sobie wyliczyłem, że jak doładuje 25 zł to będę dzwonić przez miesiąc za free to w następnym mies. będę mieć te 25 do wykorzystania i tez mi wystarczy dokupie sobie tylko pakiet smsów i bede pisac lol

  Odpowiedź
  • 11 września 2014 at 14:09
   Permalink

   Dobry sposób i jeszcze 10 zł zostanie np. na pakiet neta 1 GB 🙂

   Odpowiedź
 • 11 września 2014 at 12:26
  Permalink

  No ja o zauważyłęm, że większość chciałaby za darmo 🙂 Niech się pochwalą użytkownicy T-Mobile, Heyah, Play i Orange ile płacą za połączenia w sieci aby je mieć na miesiąc. W izzi będą za darmo – po doładowaniu za 25 zł. Całą kwota z dołądowania jest na cokolwiek.

  Może liczyłem na nieco więcej, ale oferta złą NIE JEST. Jeśli ojdą tanie rozmowy za granicę będzie ok.

  Odpowiedź
 • 11 września 2014 at 12:37
  Permalink

  A no właśnie, nie wspominali coś kiedyś o 19 gr do UE? Czy coś źle pamiętam?

  Odpowiedź
 • 11 września 2014 at 12:59
  Permalink

  Większość ofert typu no limit jest może i cool, ale nie zawiera darmowych rozmów w sieci. I przez to głównie skazani jesteśmy na opłatę czasami dochodzącą do tych 30 zł miesięcznie za same rozmowy (piszę o ofertach na kartę, nie abonament). Taka sytuacja jest oczywiście na korzyść operatorom, którzy ostatnio dążą do tego, żeby klient doładowywał regularnie jak największymi kwotami. Tu widzę rozwiązanie dobre dla osób, których znaczna część znajomych jest w Play. Dodatkowo oferta wygląda na prostą i pewnie nie trzeba będzie szukać kodów, pakietów, sreków itd na darmowe rozmowy w sieci, tylko będą podejrzewam z automatu. Coś jak TuBiedronka, która oferuje darmowe rozmowy w TuBiedronka, Heyah i T-Mobile i chyba też za 25 zł miesięcznie. Są jeszcze osoby w Polsce, które za jeden, dwa lub kilka numerów darmowych płacą nawet 10 zł miesięcznie. Siedzą w starych taryfach i myślą, że są szczęściarzami bo mogą dzwonić za darmo heh :] Patrząc na powyższą ofertę widzę za 25 zł miesięcznie nielimitowane rozmowy do Play, praktycznie nielimitowane smsy do wszystkich i 200 MB internetu na podstawowe rzeczy a pozostałe 5 zł to ponad 25 minut na rozmowy do innych. Czy to tak źle?

  Odpowiedź
 • 11 września 2014 at 15:08
  Permalink

  jakby to policzyć to za 5 masz darmowe do izzi i do play 132 min do pozostałych sieci, 1gb netu i 1000 smsów – mi to wszystko by na dwa miesiace starczyło. do tego wszystko jest proste i logiczne bez jakichs dziwnych cudów i dziwacznych nazw jak w nju i bez obowiązku co miesiąc ( o ile oczywiście pakietu nie będa przepadać), ci co mają teraz tele i płacą 25 groszy za minutę do wszystkich i zadncyh pakietów dodatkowych nie mają to będa zadowoleni na pewno

  Odpowiedź

Dodaj komentarz