IZZI – nowe pakiety internetowe oraz “Multipakiety”

Sieć komórkowa IZZI zaprezentowała dzisiaj nowe pakiety dodatkowe w swojej ofercie. Operator przedstawił dwa nowe pakiety internetowe, całkowitą nowością w ofercie są zaś tzw. Multipakiety.

Pierwszą nowością są dwa nowe pakiety internetowe – kosztujące 19 zł oraz 35 zł i zawierające odpowiednio 5 GB i 10 GB mobilnego internetu. Jednocześnie w ofercie pakietów internetowych klienci nie znajdą już pakietów 500 MB za 5 zł oraz 1 GB za 9 zł. Z poprzedniej odsłony pakietów dodatkowych na internet mobilny pozostał tylko pakiet 2 GB za 14 zł.

Prawdziwą i zarazem drugą nowością w ofercie IZZI są jednak tzw. Multipakiety, które są już pakietami zintegrowanymi i zawierają – w zależności od wyboru – nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz internet mobilny. Użytkownicy mogą wybierać spośród 4 multipakietów.

Szczegóły:

pakiety-dodatkowe-izzi

Fot: Facebook.com/izzinakarte

Jak widać pakiety internetowe w roamingu na terenie Unii Europejskiej pozostały niezmienione. Z oferty znikł też pakiet nielimitowanych SMS za 9 zł, w zamian w tej samej cenie klienci otrzymali pakiet zawierający – oprócz nielimitowanych wiadomości tekstowych – również 1 GB mobilnego internetu.

Pakiety nie są samoodnawialne.

Sieć komórkowa IZZI działa na zasięgu sieci Play. Konto można doładowywać zasilać również doładowaniami Play. Warto także dodać, że klienci IZZI mogą korzystać z internetu mobilnego z technologii 4G LTE.

Źródło/Fot: IZZI

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x