IZZI podsumowuje promocję “100% więcej dla przenoszących numer”

Sieć IZZI podsumowuje promocję 100% więcej dla osób przenoszących numer, o której informowaliśmy 24 lutego b.r. (więcej). Każda osoba przenosząca swój numer do IZZI otrzymywała gratisowe doładowanie konta o wartości 25 zł. Operator umieścił na swoim oficjalnym profilu na Facebooku infografikę z danymi, które pokazują, z których sieci IZZI pozyskała nowych użytkowników. Niestety, dane są jedynie procentowe – nie liczbowe.

Żaden operator w powyższym zestawieniu się nie wyróżnił, a dane są dla większości dość porównywalne. Warto zwrócić uwagę na nieistniejącą już od końca listopada ubiegłego roku sieć mBank Mobile, której numery stanowią blisko 1/3 wszystkich przenoszonych do IZZI numerów. To, oraz dochodzące do nas sygnały od innych operatorów o sporej liczbie klientów pozyskanych od mBank Mobile mogą dowodzić, że operator cieszył się jeszcze dość dużą popularnością do końca swojej działalności.

IZZI to prosta oferta na kartę, cechująca się tanimi połączeniami krajowymi z sekundowym naliczaniem oraz SMS-ami (19 gr/min oraz 9 gr/SMS), dodatkowymi pakietami na SMS-y i internet oraz darmowymi rozmowami w sieci IZZI oraz Play po doładowaniu konta za 25 zł.

Źródło: IZZI, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MarcinMarcinArturmarcinb Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
marcinb
Użytkownik
marcinb

Czy ktoś może podzielić się wiedzą, czy starter przy przeniesieniu numeru jest płatny?

Artur
Gość
Artur

Przenosząc numer do izzi kartę SIM otrzymujesz gratis, dostawa również gratis. Na karcie do wykorzystania 1 zł.

Marcin
Użytkownik
Marcin

Nie dziwi pozycja nr 1, natomiast 2 miejsce Virgin troche zastanawiające. Co prawda, tak jak napisał Jacek, nie podali danych liczbowych, więc może nie było zbyt dużo ludzi przeszło do izzi. Jeszcze jedna sprawa, nikt z KLUCZ Mobile się nie pokusił, lub było ich tak mało, że nie zostali uwzględnieni. Ze zlikwidowanej z końcem marca Lebary też nikogo nie było, hmm.
Teraz trochę off-topic – zbliżający tydzień zapowiada się ciekawie:
a) we wtorek nowa oferta Heyah,
b) w czwartek nowa oferta Orange,
c) a jak wieszczy “Kamil od rankingów” – to być może Vectone wystartuje 😉 .

Marcin
Gość
Marcin

na podstawie MNP za I kwartał sądzę, że tych numerów nie było pewnie więcej niż 800-1000.