IZZI podsumowuje promocję “100% więcej dla przenoszących numer”

IZZI podsumowuje promocję “100% więcej dla przenoszących numer”

10 kwietnia 2015 4 przez JacekK

Sieć IZZI podsumowuje promocję 100% więcej dla osób przenoszących numer, o której informowaliśmy 24 lutego b.r. (więcej). Każda osoba przenosząca swój numer do IZZI otrzymywała gratisowe doładowanie konta o wartości 25 zł. Operator umieścił na swoim oficjalnym profilu na Facebooku infografikę z danymi, które pokazują, z których sieci IZZI pozyskała nowych użytkowników. Niestety, dane są jedynie procentowe – nie liczbowe.

Żaden operator w powyższym zestawieniu się nie wyróżnił, a dane są dla większości dość porównywalne. Warto zwrócić uwagę na nieistniejącą już od końca listopada ubiegłego roku sieć mBank Mobile, której numery stanowią blisko 1/3 wszystkich przenoszonych do IZZI numerów. To, oraz dochodzące do nas sygnały od innych operatorów o sporej liczbie klientów pozyskanych od mBank Mobile mogą dowodzić, że operator cieszył się jeszcze dość dużą popularnością do końca swojej działalności.

IZZI to prosta oferta na kartę, cechująca się tanimi połączeniami krajowymi z sekundowym naliczaniem oraz SMS-ami (19 gr/min oraz 9 gr/SMS), dodatkowymi pakietami na SMS-y i internet oraz darmowymi rozmowami w sieci IZZI oraz Play po doładowaniu konta za 25 zł.

Źródło: IZZI, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***