IZZI wystartowało – na start 400 starterów za darmo!

Wystartowała nowa marka MVNO w Polsce – sieć IZZI. Tym samym znana stała się już cała oferta operatora. W związku z pojawieniem się marki IZZI do historii przeszła obecna na polskim rynku od ponad 3 lat sieć Tele25. Wszystkim klientom sieci Tele25 aktywowana została automatycznie oferta IZZI, nie jest wymagana wymiana karty SIM.

Sieć IZZI zaoferuje m. in. tanie połączenia krajowe (19gr/min), SMS-y krajowe (9gr/SMS) oraz dodatkowo pakiety danych i SMS. Dodatkowo dostępne są pakiety danych w Unii Europejskiej.

Pełną ofertę sieci IZZI można znaleźć na stronie internetowej operatora www.izzinakarte.pl. Aby poznać szczegóły oferty IZZI wystarczy kliknąć poniższy link.

>>Pełna oferta IZZI<<

Z okazji startu IZZI rozdaje 400 darmowych starterów. Pierwsze 200 SZT będą doładowane kwotą 25 zł, kolejne 200 SZT będą zawierały kwotę 1 zł na start.

Sieć IZZI działa na zasięgu sieci Play oraz roamingu krajowym sieci T-Mobile. Startery i doładowania dostępne są na stronie internetowej sieci IZZI.

Źródło: Izzi

Oceń w skali od 1 do 5 ofertę IZZI na kartę:

View Results

Loading ... Loading ...
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

14
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
jaJacek (redakcja)romancichyDamiaN Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
roman
Gość
roman

nie dają żadnego potwierdzenia mailem że starter z doładowaniem 25zł jest nam należny. Równie dobrze mogą za chwile napisać że startery są rozdane a w rzeczywistości może rozdadzą kilka starterów i to nie z doładowaniem 25zł lecz 1zł. Tak samo jak kłamali że rozmowy w UE będą za 19gr/min brutto – a tak naprowdę rozmowy z Polski do UE są po 2zł za minutę! a z UE do UE czy do PL są za 97gr/min brutto (i to tylko dlatego że UE nakazała by stawka nie była wyższa niż te 97gr/min brutto!!) Innymi słowy IZZI dopiero zaczyna swój nowy żywot… Czytaj więcej »

Mirosław
Gość
Mirosław

Widzę, że kolega chyba z konkurencji. Zadaje sobie sporo trudu i wszędzie wpisuje negatywne wpisy o izzi.

ja
Gość
ja

może i negatywne ale przynajmniej prawdę pisze

roman
Gość
roman

tak jak myślałem – izzi to jeden wielki przekręt. Otóż tak. Ja i mój sąsiad (który był u mnie) jak tylko wyświetliła się strona izzinakartę.pl i jak tylko pojawiła się opcja “startujemy” gdzie rozdawali startery od razu wysłaliśmy zamówienia. I drugiego dnia niby dostaliśmy obaj na maila swojego informacje że załapaliśmy się na darmowe startery – tylko co się okazało. Dziś był listonosz i tylko mi dał starter na którym UWAGA było TYLKO 1 zł !! – to śmiech na sali – a miało być doładowanie 25zł i ważność rok i miesiąc darmowych rozmów do playa i do izzi a….?… Czytaj więcej »

Jacek (redakcja)
Gość

Ja również zamówiłem sobie starter IZZI – przyszedł dzisiaj. Na koncie 26 zł i ważność do 5 października 2015 roku. Szwagier również zamówił i tak samo. Doładowanych kwotą 25 zł miało być pierwsze 200 szt. Zakładam, że koledzy nie zdążyli. Niedowiarkom mogę strzelić screen’a 🙂

Poczta Polska doręcza zwykłe listy do 7 dni od dnia nadania. Mój doszedł dzisiaj a nadany został chyba 2 lub 3 października.

Pozdrawiam!

roman
Gość
roman

Do Mirosław: nie z konkurencji. Tylko zniesmaczony nową “super ofertą” IZZI. Mam wrażenie że tylko zbierają dane osobowe – a startera z doładowaniem 25zł pewnie nie dostanę. Jeśli tak się stanie – to się dopiero wkurzę. Ja lubie uczciwe i proste zasady – takie miały być w IZZI – ale jakoś póki co jestem średnio o tym przekonany. PS – wiesz po co pokazywali plansze już kilka miesięcy wcześniej że rozmowy w UE będą po 19gr/min brutto a są po 2zł a w roamingu UE po 97gr/min brutto? PS2 – jak mi prześlą darmowy starter z 25zł na koncie i… Czytaj więcej »

Mirosław
Gość
Mirosław

Jakimś super celebrytą jesteś albo Prezydentem. Już to widzę, jak im zależy na Twoich danych osobowych. Litości człowieku. Tak czekałeś na to izzi, bo nie miałeś z czego dzwonić. Sam podałeś swoje dane i nikt Cię nie zmuszał.
Właśnie wszedłem na stronę i widzę, że żeby otrzymać starter trzeba wyrazić zgodę na podanie danych.

Zeus
Gość
Zeus

Chciałbym zaznaczyć, że ciężko byłoby dostać darmowy starter nie podając danych osobowych, zwłaszcza adresowych 🙂 Poza tym podaje się tylko dane niezbędne do nadania listu: imię, nazwisko, adres, kod pocztowy. Nie trzeba podawać numeru telefonu, numeru PESEL, itp. Bez tego dane osobowe są bezwartościowe!!!

Poza tym chciałbym zaznaczyć, że oferta IZZI bije na głowę jakieś 70-80% konkurencyjnych ofert. Bo u ilu operatorów jest 19 gr/min, 9 gr/SMS i roczna ważność konta?

Mirosław
Gość
Mirosław

Oferta izzi jest OK. Pewnie, że nie jest najtańsza we wszystkim, ale kto daje bezpłatne połączenia do izzi i play. Chyba nikt.
Pakiety Internetowe bez szału, ale OK.
Nikt już pewnie rewolucji na rynku nie zrobi, ale izzi to wcześniej tele 25 z ofertą słabą. Dla tych klientów to wielka zmiana.

DamiaN
Gość
DamiaN

Jak dla mnie zrobili tylko zrównanie. Poprzednio mocno odstawali od innych MVNO, które miały stawkę 0,19 gr, teraz są na tym samym poziomie. Wyróżniają się tylko darmowymi rozmowami do Play na 30 dni. Ale czy ktoś będzie się decydował na zmianę sieci tylko ze względu na to? W Nju na kartę za 29 zł miesięcznie można mieć rozmowy do wszystkich sieci. Osobiście więc wolałbym dopłacić 4 zł i mieć no-limit do wszystkich, a nie tylko do Play, zwłaszcza że te 29 zł to maksimum. W dodatku nielimitowane SMS/MMS w Nju to 9 zł, a w Izzi za 10 zł dostajemy… Czytaj więcej »

cichy
Gość
cichy

Szału nie ma. Miały być darmowe rozmowy wewnątrz sieci i do Play i są, ale na miesiąć po doładowaniu za 25zł. To już bardziej opłaca się po prostu zainwestować w Play na kartę. Miały być stawki w Unii jak w Polsce i też nic z tego nie wyszło. Pakiety smsów kompletnie się nie opłacają, praktycznie wszędzie za 10zł są nielimitowane, tutaj za 15zł jest ich 1000. Wydaje mi się, że mogą mieć problem nawet z rozdaniem tych darmowych kart.

ja
Gość
ja

starter dotarł. Okazuje się że roaming krajowy działa na wszystkich sieciach.

Jacek (redakcja)
Gość

Zgadza się, wbrew wcześniejszym informacjom telefon z kartą IZZI loguje się do wszystkich sieci, o dziwo nawet do Orange… Ile na koncie? 26 zł?

ja
Gość
ja

tylko 1 zł, widać nie załapałem się na 25zł, ale do testów wystarczy, później zobaczymy co dalej