Józef Młynarczyk, legendarny polski bramkarz, został brandface’em sieci komórkowej OTVARTA

W ramach nowej kampanii reklamowej sieci OTVARTA na jej fanpage’u na Facebooku będzie można m.in. posłuchać wywiadów z Józefem Młynarczykiem, który skomentuje poczynania polskich piłkarzy w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji oraz wygrać piłkę z podpisem srebrnego medalisty piłkarskich mistrzostw w 1982 roku.

Nowa kampania reklamowa sieci OTVARTA, promująca ofertę abonamentów na telefon oraz internet mobilny sieci, rusza 15 czerwca br. Jej twarzą został Józef Młynarczyk, bezapelacyjnie jeden z najbardziej znanych polskich bramkarzy, wraz z wnukami.

– Józef Młynarczyk w trakcje całej swojej kariery piłkarskiej nieustannie pracował nad tym, aby być jeszcze lepszym bramkarzem i nigdy nie osiadł na laurach. Ta filozofia jest bardzo bliska naszemu podejściu do tworzenia oferty dla klientów. Stale szukamy sposobów, aby była jeszcze lepsza i jeszcze bardziej odpowiadała potrzebom Polaków zarówno pod względem zawartości, jak i atrakcyjnej ceny – podkreśla Daniel Kowalczyk, prezes zarządu marki. – Chcieliśmy, aby twarzą naszej marki był człowiek wyjątkowy, oddany swojej pracy, pasji i rodzinie, odważny w realizacji marzeń i waleczny, którego sukcesy – tak jak nasza sieć – łączą Polaków. Taki jest właśnie Józef Młynarczyk. Mamy nadzieję, że polscy piłkarze na tegorocznych mistrzostwach świata przyniosą tak wiele dumy i radości Polakom, jak Józef Młynarczyk wraz z drużyną w 1982 roku – dodaje.

W ramach kampanii, OTVARTA na swoim fanpage’u na Facebooku www.facebook.com/otvarta zaprosi kibiców do spotkań z Józefem Młynarczykiem w ramach cyklu wywiadów „OTVARCIE O MUNDIALU”. Legenda polskiego futbolu będzie na gorąco – przed i po meczach polskiej reprezentacji – komentować poczynania Polaków na mundialu w Rosji. Z kolei w ramach cyklu „Kuchnia OTVARTA na mundial” będzie można poznać przepisy na smaczne „conieco” do przekąszania w czasie meczów polskiej reprezentacji, inspirowane kulturą kulinarną naszych mundialowych rywali – Senegalu, Japonii i Kolumbii.

Dla fanów piłki nożnej OTVARTA przygotowała nie lada atrakcję – kilkanaście piłek nożnych z podpisem srebrnego medalisty Mistrzostw Świata 1982 Józefa Młynarczyka. Będzie je można wygrać w konkursach, o których informacje będą na bieżąco zamieszczane na fanpage’u marki na Facebooku.

***

Józef Młynarczyk – legendarny bramkarz reprezentacji Polski, drugi polski piłkarz po Zbigniewie Bońku, który wraz ze swoją ówczesną drużyną (FC Porto) wywalczył Puchar Mistrzów (ówczesna Liga Mistrzów, 1987). Srebrny medalista Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 1982 roku, gdzie wraz z reprezentacją Polski wywalczył 3 miejsce. W reprezentacji Polski rozegrał 42 mecze, w tym 9 jako kapitan.

Grał jako bramkarz m.in. w Widzewie Łódź, z którym dwa razy wywalczył Mistrzostwo Polski (1981 i 1982) oraz w 1983 roku dotarł do półfinału Pucharu Europy. Rok później bronił już we francuskim klubie SC Bastia, a w 1986 roku trafił do portugalskiego FC Porto, z którym wywalczył swoje największe sukcesy piłkarskie. Wśród nich m.in. 2 razy Mistrzostwo Portugalii (1986 i 1988), Puchar Portugalii (1988), a w 1987 Puchar Mistrzów, Super Puchar UEFA oraz Puchar Interkontynentalny.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej (1989) swoimi umiejętnościami dzielił się z młodszymi zawodnikami jako trener. Pełnił funkcję opiekuna bramkarzy w FC Porto, gdzie szkolił m.in. Vitora Baię i Andrzeja Woźniaka, którzy byli pierwszymi bramkarzami reprezentacji narodowych swoich krajów. Jako trener bramkarzy wspierał selekcjonerów reprezentacji Polski: Andrzeja Strejlaua, Jerzego Engela, Zbigniewa Bońka i Stefana Majewskiego, a także współpracował z Antonim Piechniczkiem nie tylko jako zawodnik kadry narodowej, ale także jako asystent w reprezentacji Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Szkolił również zawodników polskich klubów – Wisły Płock, Widzewa Łódź oraz Lecha Poznań.

Dziś z sukcesami prowadzi firmę „Fi-Do-Trans”, zajmującą się transportem krajowym i międzynarodowym. W wolnych chwilach trenuje młodych adeptów piłki nożnej, którzy swoje miejsce na boisku znaleźli w bramce.

Źródło/Fot: OTVARTA / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o