#KartaMilionWarta, czyli duże pieniądze do wygrania w Play

Sieci komórkowe najwyraźniej zaczynają się powoli martwić o przebieg rejestracji numerów i szukają coraz to nowych sposobów na zmotywowanie swoich klientów do zarejestrowania swoich kart Pre-Paid zwłaszcza, że został na to już tylko miesiąc. Sieć komórkowa Play ruszyła właśnie z loterią, w której można wygrać nawet milion złotych.

Aby wziąć udział w loterii należy zarejestrować swój numer Pre-Paid w Play. W loterii co tydzień do wygrania jest 250 kart po 1000 zł, zaś w finale, który już 17 lutego b.r., 5 nagród po 100 tys. zł oraz okrągły milion złotych. W loterii mogą też wziąć udział osoby, które zdążą przenieść swój numer do Play z innej sieci, jednocześnie go rejestrując.

Aby wziąć udział w loterii należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści GRAM na numer 465. Zgłoszenia można również dokonać na specjalnej stronie internetowej www.kartamilionwarta.pl.

Mając zarejestrowany numer w Play mamy 1 los w loterii, wszystko na zasadzie 1 zarejestrowany numer = 1 los. Swoje szanse można jednak zwiększać, doładowując swoje numery, przy czym liczba losów zależy od kwoty doładowania. Szczegóły wyglądają następująco:

  • Doładowanie kwotą 5-9 zł – 1 los
  • Doładowanie kwotą 10-29 zł – 3 losy
  • Doładowanie kwotą 30-49 zł – 10 losów
  • Doładowanie kwotą 50 zł i więcej – 20 losów

Jednocześnie rusza kampania reklamowa w telewizji, radiu i prasie, do której zaproszono Zygmunta i Filipa Chajzerów, ojca i syna. Poniżej telewizyjne spoty reklamowe:

Zgłoszenia w loterii można dokonać do 14 lutego, czyli do walentynek. Więcej o loterii Play można przeczytać na stronie internetowej www.kartamilionwarta.pl.

Źródło/Fot: Play

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
s Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
s
Gość
s

Czy udzial w loterii wiaze sie z wyrazeniem zgod marketingowych itp?