Kawa za doładowanie konta od Plusa

Smakowita promocja od Plusa, dzięki której można otrzymać specjalny kod promocyjny uprawniający do odbioru dowolnej kawy w kawiarniach So!Coffee. Wystarczy tylko wysłać bezpłatnego SMS-a o treści KAWA na numer 80075, a następnie za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego doładować swoje konto za minimum 30 zł. Z promocji mogą skorzystać użytkownicy wszystkich usług na kartę oraz mix w oferowanych przez operatora sieci Plus.

Promocja „Kawa za doładowanie” trwa do 30 listopada br. i również do tego dnia należy wykorzystać otrzymany kod. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod upoważniający do odbioru jednej kawy.

Zasilenie konta za minimum 30 zł należy dokonać na stronie internetowej Plusa, za pośrednictwem oficjalnego profilu operatora na Facebooku, serwisów internetowych umożliwiających doładowanie (np. PayU, TutajDoładuj) lub za pomocą bankowości elektronicznej (pełna lista w regulaminie). Z promocji można również skorzystać wykonując doładowanie konta za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor, aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl, lub też za pośrednictwem aplikacji mobilnej Skycash z możliwością pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Plus.

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o