Klienci Play mogą płacić za zakupy na Kinguin ze swojego konta

Klienci sieci komórkowej Play mogą od teraz płacić za zakupy na Kinguin bezpośrednio ze swojego konta w Play. Jak to działa? Kwota za zakupy dokonane w sklepie Kinguin na stronie kinguin.net zostanie doliczona do faktury klienta lub pobrana ze środków zgromadzonych na koncie (Pre-Paid lub MIX).

Cała procedura na taką płatność jest bardzo prosta. Po zrobieniu zakupów wystarczy wybrać logo Play i podać numer telefonu. Następnie na podany numer przychodzi wiadomość SMS z numerem PIN w celu weryfikacji. Otrzymany kod PIN należy następnie podać na stronie. To wszystko. Kwota za zakupy pojawi się na fakturze lub też zostanie pobrana ze środków zgromadzonych na koncie klienta (dotyczy użytkowników ofert na kartę lub MIX).

Więcej o usłudze na vlogu rzecznika sieci Play:

Źródło/Fot: Play

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Qazaq Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Qazaq
Gość
Qazaq

Czy rzecznik play powiedzial czy beda uznawane reklamacje w sprawie nieautoryzowanych zakupow po zgubieniu/kradziezy telefonu z karta w przypadku abonamentu? czy tez zasada niech sie klient martwi o swoje pieniadze? brak zabezpieczenia transakcji ze strony operatorow kart platniczych (bo to nie karta placimy) i banku przekresla ta usluge. mam nadzieje, ze bedzie to na zasadzie podpisania aneksu do umowy z opcja natychmiastowej dezaktywacji na zyczenieklienta.