“KLUCZ Kredyt” – wspólna promocja sieci KLUCZ Mobile i aplikacji mobilnej Pinngle

Ruszyła właśnie wspólna promocja sieci komórkowej KLUCZ Mobile i aplikacji mobilnej Pinngle. W jej ramach można otrzymać 5 zł do wykorzystania na dowolne usługi oferowane przez KLUCZ Mobile w formie kredytu. “Kredyt” jest ważny przez 7 dni od momentu jego aktywacji.

Promocja organizowana jest przy ścisłej współpracy z aplikacją mobilną Pinngle, więc mogą z niej skorzystać osoby, które posiadają aktywny i zarejestrowany numer w KLUCZ Mobile oraz jednocześnie mają zainstalowaną aplikację Pinngle.

Aby skorzystać z promocji należy:

  • posiadać zarejestrowany i aktywny numer KLUCZ Mobile
  • posiadać zainstalowaną aplikację mobilną Pinngle
  • posiadać konto ważne na połączenia wychodzące
  • być abonentem KLUCZ Mobile nie krócej niż 90 dni, a wartość zrealizowanych w tym okresie doładowań musi wynosić minimum 15 zł
Aktywacja promocji

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści Klucz Kredyt za pośrednictwem aplikacji mobilnej Pinngle na kanał www.pinn.ch/Klucz. Aktywacja promocji nastąpi w ciągu 24 godzin od otrzymania SMS-a przez operatora w dniach i godzinach pracy BOK (pn-pt 8:00-18:00). O aktywacji promocji użytkownik zostanie poinformowany wiadomością SMS. Status promocji można sprawdzić za pomocą krótkiego kodu USSD *136#. Z promocji można skorzystać wielokrotnie, przy czym jednocześnie można mieć aktywną tylko jedną.

Kredyt przyznawany jest na okres 7 dni. W tym czasie użytkownik zobowiązuje się doładować swoje konto kwotą co najmniej 5 zł. Wykorzystana z kredytu kwota zostanie odjęta od wartości doładowania.  O zbliżającym się terminie konieczności dokonania zasilenia użytkownik zostanie poinformowany SMS-em. Jeśli użytkownik nie dokona zasilenia konta w wymaganym terminie, dalsze korzystanie z usług wychodzących będzie niemożliwe aż do czasu doładowania konta.

REGULAMIN

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile

 

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o