Klucz Mobile – 7 gr/min do USA i Kanady, 3gr/min do Nowego Jorku (wszystkie numery)

Klucz Mobile – 7 gr/min do USA i Kanady, 3gr/min do Nowego Jorku (wszystkie numery)

4 kwietnia 2014 9 przez mvno-gsm.pl

logo KLUCZ MobileNa rynku połączeń międzynarodowych prawdziwa wojna cenowa. Na nowe oferty Lycamobile i Lebary zaczyna odpowiadać Klucz Mobile. Kilka dni temu pisaliśmy o zapowiadanej przez Klucz Mobile obniżce cen (więcej o tym można przeczytać tutaj).

Znamy już pierwsze szczegóły zmian. W ciągu kilku najbliższych dni operator obniży ceny połączeń do USA i Kanady, oraz – dodatkowo – do Nowego Jorku. Cena za minutę połączenia z USA i Kanadą wyniesie tylko 7 gr, z Nowym Jorkiem – 3 gr. Ceny dotyczą połączeń ze wszystkimi numerami, zarówno stacjonarnymi jak i komórkowymi i będą obowiązywały w taryfie podstawowej (nie będzie konieczności wykupienia pakietu, wystarczy kupić starter i doładować konto).

Dodatkowo operator zdradza, że obniżka cen obejmie też kraje UE oraz pakiety internetowe, lecz szczegóły na razie nie są znane.

Przypominamy, że powyższe ceny zaczną obowiązywać za ok. tydzień.

Klucz Mobile oferuje również atrakcyjną ofertę krajową – 19 gr/min i 9gr/SMS (do wszystkich w Polsce), ważność konta 12 miesięcy po każdym doładowaniu. Konto można doładować kartami doładowującymi sieci Plus.

AKTUALIZACJA:

Zmienią się również ceny do Włoch i osobno do Rzymu. Cena minuty połączenia do Włoch wyniesie 15gr/min, do Rzymu – 5gr/min.

Źródło: wł

Ceny połaczeń międzynarodowych, jakie promonuje Klucz Mobile, są:

View Results

Loading ... Loading ...

 

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***