KLUCZ Mobile – jeszcze w tym miesiącu rejestracja kart Pre-Paid w punktach Teletorium

Operator komórkowy KLUCZ Mobile poinformował dzisiaj, że jeszcze w tym miesiącu ruszy możliwość rejestracji kart SIM operatora w punktach sieci Teletorium. Teletorium to obecnie ponad 200 punktów sprzedaży na terenie całego kraju.

Obecnie karty Pre-Paid KLUCZ Mobile można rejestrować tylko w biurze operatora w Warszawie oraz w wybranych punktach sprzedaży na terenie kraju, przy czym chyba wciąż nie została upubliczniona  kompletna lista takich punktów. Operator od jakiegoś czasu publikuje listy takich punktów na swoim oficjalnym profilu na Facebooku (pojawiła się m. lista punktów rejestracji kart KLUCZ Mobile w Białej Podlaskiej, Gdańsku, Bydgoszczy, czy w Warszawie). Jeszcze w tym miesiącu ruszy rejestracja w sklepach Teletorium, w których już od dawna można było kupić startery operatora, jednak z powodu obowiązku rejestracji kart SIM (nowo aktywowane startery nie działają do momentu zarejestrowania ich) sprzedaż ta była zawieszona.

Teletorium to obecnie ponad 200 punktów w całej Polsce.

Mapa punktów Teletorium:

punkty-teletorium

Fot: Teletorium.pl / Print Screen

Niestety, możliwość rejestracji dotyczy tylko tych, którzy dokonują zakupu nowego startera. Jak się dowiedzieliśmy nie ma możliwości zarejestrowania starterów zakupionych przed wejściem w życie tzw. ustawy antyterrorystycznej.

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile, wł

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x