KLUCZ Mobile – karta w rozmiarze microSIM teraz również dla przenoszących numer

KLUCZ Mobile – wirtualny operator działający na zasięgu sieci Plus – zaoferował wszystkim użytkownikom chcącym przenieść swój numer do KLUCZ Mobile wybór rozmiaru karty SIM podczas składania wniosku o przeniesienie numeru, dzięki czemu wszyscy zainteresowani przeniesieniem swojego dotychczasowego numeru do KLUCZ Mobile mogą cieszyć się możliwością wyboru karty SIM w rozmiarze micro. To duże udogodnienie, gdyż wcześniej nie było to możliwe, przez co użytkownicy skazani byli na samodzielną wycinkę karty.

Możliwość wyboru rozmiaru karty SIM została dodana do formularza elektronicznego, za pomocą którego składamy wniosek o przeniesienie numeru do KLUCZ Mobile. Wybierając rozmiar micro otrzymamy “uniwersalną” kartę SIM, którą będziemy mogli używać w dwóch rozmiarach (jeśli ta zostanie umiejętnie wyłamana i zachowamy “ramkę”).

KLUCZ mobile to operator oferujący bardzo tanie połączenia międzynarodowe (często tańsze od połączeń krajowych) oraz krajowe (19 gr/min z sekundowym naliczaniem i 9 gr/SMS). W ofercie operatora można znaleźć również dodatkowe pakiety internetowe oraz pakiety na rozmowy krajowe.

Źródło: wł

Fot: KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o