KLUCZ Mobile – koniec pakietów minut do wszystkich w Polsce, teraz tylko NO-LIMIT mza 15 zł

KLUCZ Mobile wycofał całkowicie ze swojej oferty pakiety minut krajowych, zastąpił je nowy pakiet typu NO-LIMIT, kosztujący 15 złotych i zawierający nielimitowane rozmowy krajowe na numery stacjonarne i komórkowe.

O zmianach ofercie KLUCZ Mobile pisaliśmy przeszło miesiąc temu (więcej >>), wtedy jednak nie napisaliśmy o ważnym szczególe zmian, tj. wycofaniu pakietów minut krajowych, napisaliśmy tylko o nowej propozycji – nielimitowanych rozmowach krajowych za 15 zł miesięcznie.

Pakiety minut do wszystkich w Polsce kosztowały od 3 zł do 30 zł i zawierały od 20 do 500 minut (ilość minut była uzależniona oczywiście od ceny danego pakietu). To była wygodna propozycja dla osób niepotrzebujących nielimitowanych rozmów i chcących tylko obniżyć rzeczywisty koszt minuty rozmowy krajowej (np. z 19 groszy na 15 groszy w przypadku najniższego pakietu kosztującego 3 zł i zawierającego 20 minut). Teraz użytkownicy KLUCZ Mobile mogą albo zdecydować się na pakiet rozmów nielimitowanych za 15 zł miesięcznie, albo zmuszeni będą płacić za minutę rozmowy krajowej stawkę cennikową – 19 groszy z sekundowym naliczaniem.

Wśród pakietów dodatkowych obniżających koszty są również darmowe rozmowy wewnątrz sieci KLUCZ Mobile po doładowaniu konta (500 minut na 30 dni za doładowanie 5-49 zł oraz 12000 minut na 6 miesięcy po doładowaniu kwotą 50 zł i większą) oraz pakiety internetowe, zawierające nawet do 100 GB danych. Operator posiada w swojej ofercie również promocje skierowane do osób dzwoniących na Ukrainę.

Klienci KLUCZ Mobile mogą również cieszyć się darmowymi i nielimitowanymi SMS-ami wewnątrz sieci. Ta oferta nie jest uzależniona od niczego,. wystarczy mieć aktywne konto na połączenia wychodzące.

Pakiet nielimitowanych rozmów krajowych na numery stacjonarne i komórkowe można aktywować krótkim kodem USSD *121*11*14#. Pakiet ważny jest przez 30 dni od momentu aktywacji.

REGULAMIN

Źródło/Fot: wł / KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
luleksrassocyanoone Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
cyanoone
Użytkownik
cyanoone

Badzo słabe z ich strony. W A2 jest to samo za niecałe 10 zł miesięcznie.

rasso
Gość
rasso

mylisz analizę operatorów i ich kierunek:P

rasso
Gość
rasso

czekamy cierpliwie na odpowiedź LycaMobile, Pakiet Chiny S już mnie irytuje a raczej operator ze swoim internetem:-(

s
Gość
s

Nie mogłem dzisiaj kupić startera Klucza. Byłem w dwóch punktach partnerskich Klucza i nie mieli starterów. W jednym usłyszałem że coraz mniej ich dostają. 🙁

lulek
Gość
lulek

Są na Allegro.