Klucz Mobile – łatwiejsze zarządzanie kontem i usługami

logo KLUCZ MobileOd kilku dni klienci Klucz Mobile mogą korzystać z nowych funkcjonalności, które ułatwiają zarządzaniem kontem i usługami.

Najistotniejszą – z punktu widzenia klientów – zmianą jest możliwość sprawdzania ilości pozostałych minut do wykorzystania wewnątrz sieci Klucz Mobile (pakiety topup), które przyznawane są automatycznie po każdorazowym doładowaniu konta. Aby sprawdzić stan bezpłatnych minut należy wybrać na klawiaturze telefonu kod *121# i nacisnąć zieloną słuchawkę. Po tej operacji dostaniemy po chwili wiadomość SMS z ilością bezpłatnych minut, datą ich ważności, jak również – w przypadku, gdy mamy aktywny jeden z dostępnych pakietów internetowych – pozostałą ilość danych oraz datę ważności pakietu internetowego.

Dodatkowo, za pomocą kodu *101#, otrzymujemy informacje o stanie aktywnych usług, zaś za pomocą kodu *137# można uzyskać informacje o stanie aktywnych promocji.

Klucz Mobile to wirtualny operator komórkowy, który działa w Polsce od kwietnia ubiegłego roku. Korzysta z infrastruktury sieci Plus. Sieć oferuje bardzo tanie połączenia międzynarodowe (z naliczaniem 30-sekundowym), oraz krajowe (minuta do wszystkich sieci 0,19 zł, naliczanie sekundowe). Dodatkowo klienci Klucz Mobile mogą korzystać z bezpłatnych i nielimitowanych SMS-ów wewnątrz sieci Klucz Mobile oraz z darmowych rozmów wewnątrz sieci (ilość minut i okres ważności uzależniony od wysokości doładowania). Przykładowo po doładowaniu konta kwotą 50 zł klient otrzymuje 12 000 minut wewnątrz sieci Klucz Mobile, które ważne są 180 dni od dnia doładowania. Każde doładowanie konta przedłuża jego ważność o 12 miesięcy.

Startery Klucz Mobile można nabyć na stronie internetowej operatora, w sieci salonów GSM Teletorium, wybranych kioskach RUCH, oraz w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju. Konto można doładować za pomocą kuponów Plus.

Źródło: wł.

6 komentarzy do “Klucz Mobile – łatwiejsze zarządzanie kontem i usługami

 • 31 marca 2014 at 12:16
  Permalink

  Klucz Mobile jest super siecią, zwłaszcza do rozmów za granicę. Dzwonię do Anglii, za minutę płacę… 15 groszy. Kto by pomyslał, że może być tak tanio. Polecam wszystkim!

  Odpowiedź
 • 31 marca 2014 at 14:31
  Permalink

  Oferta fajna. Faktycznie nie ma się do czego przyczepić. Przydałby się lejek w pakietach internetowych, ale da się żyć.

  Odpowiedź
 • 31 marca 2014 at 15:51
  Permalink

  Oferta fajna, jednak jest kłopot z kupnem startera. Na Podlasiu nie mogłem nigdzie znaleźć…

  Odpowiedź
 • 31 marca 2014 at 15:56
  Permalink

  Nie na stronie operatora tylko na Allegro. Strona tylko tam kieruje. Swoją drogą mogliby uruchomić na stronie sklep. Nie każdy ma konto na allegro.

  Odpowiedź
  • 31 marca 2014 at 20:28
   Permalink

   Nie trzeba mieć konta na Allegro żeby dokonać zakupu. Pozdrawiam

   Odpowiedź

Dodaj komentarz