KLUCZ Mobile ma 37 tys. aktywnych klientów

Sieć komórkowa KLUCZ Mobile ma obecnie 37 tys. aktywnych klientów – ujawnił prezes operatora Denis Morozov. O liczbie aktywnych klientów KLUCZ Mobile dowiedzieliśmy się dzięki oświadczeniu, jakie przesłał do nas operator w związku z problemami swoich klientów, którzy w ostatnich dniach stracili dostęp m. in. do strony www i panelu klienta.

37 tysięcy aktywnych klientów korzysta z usług wirtualnej sieci komórkowej KLUCZ Mobile. Poznane dane cieszą, gdyż wirtualni operatorzy komórkowi najczęściej skrzętnie skrywają informacje na temat liczby swoich klientów. W przeszłości próbowałem już uzyskać informacje na temat liczby klientów niektórych MVNO w Polsce, ale zawsze odbijałem się od ściany. Chyba tylko Virgin Mobile oraz Premium Mobile nie mają tu większych tajemnic.

Sieć komórkowa KLUCZ Mobile działa w Polsce od kwietnia 2013 roku. Od początku swoją ofertę adresowała przede wszystkim do osób chcących tanio dzwonić za granicę. Początkowo operator skupiał się głównie na przebywających w Polsce Ukraińcach, zainteresowanych tanim telefonowaniem do swojego kraju. Obecnie oferta operatora nie jest już tak twardo ukierunkowana na kierunki międzynarodowe, dzięki czemu w ostatnim czasie poważnemu uatrakcyjnieniu uległa również oferta krajowa (więcej >>).

Sieć komórkowa KLUCZ Mobile działa na zasięgu sieci Plus. Zasileniami Plus można również zasilać konto. Startery KLUCZ Mobile nabyć można w wybranych punktach sprzedaży na terenie kraju oraz w internecie.

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile, wł

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Greg
Greg
1 rok temu

I tak trzeba było to zakomunikować od razu! Informacja, że macie 37 tys. abonentów to ważna informacja, potwierdza, że u Was efekt skali działa. Zróbcie porządną stronę a na pewno Wam się to opłaci. Szczerze życzę powodzenia.

Shhggvvgfctjhg
Shhggvvgfctjhg
1 rok temu

Teraz mvno-gsm jest stroną internetową klucza. Brawo Wy! 😉

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x