KLUCZ Mobile – nowe pakiety internetowe!

Logo KLUCZ Mobile najnowszeZaledwie kilka godzin temu napisaliśmy o nowych pakietach minut na połączenia krajowe w KLUCZ Mobile (więcej o tym można przeczytać tutaj), tymczasem na stronie internetowej operatora pojawiły się już nowe pakiety internetowe. Stało się więc już jasne, jak wyglądała będzie nowa oferta krajowa sieci KLUCZ Mobile.

Użytkownicy mają teraz do wyboru 5 różnych pakietów (poprzednio były to 3 pakiety), które dodatkowo zostały powiększone.

Pakiet danychKod aktywacyjnyCena pakietu
1 GB121*11*03#3 zł
2 GB*121*11*04#5 zł
10 GB*136*11*01#10 zł
100 GB*136*11*02#50 zł

Wszystkie pakiety ważne są 30 dni od momentu aktywacji, czyli dokładnie tak samo, jak pakiety minut na połączenia krajowe. Operator nie wydał jeszcze oficjalnego komunikatu o starcie pakietów internetowych w nowej odsłonie (poza tym, że pojawiły się one na stronie internetowej sieci KLUCZ Mobile), jednak jak informują nas Czytelnicy nowe pakiety już działają. Tak, czy inaczej, znana jest już pełna odsłona zapowiadanej od dawna nowej oferty krajowej. Oczywiście bez zmian pozostały standardowe stawki połączeń i SMS-ów krajowych. Za minutę rozmowy do wszystkich sieci w Polsce poza pakietami zapłacimy 19 gr (naliczanie sekundowe), zaś za SMS 9 gr (SMS-y w sieci KLUCZ bezpłatne). Po doładowaniu konta nadal dostępne są darmowe rozmowy wewnątrzsieciowe (do 12 tys. minut na pół roku przy doładowaniu za 50 zł).

Źródło: KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

9
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
PuszaZibiEldoJaSzymcio Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Szymcio
Gość
Szymcio

Yes Yes Yes!!!!!

Ja
Gość
Ja

Potwierdzam, działąją już nowe. Stan można sprawdzić pod *121# 🙂

Eldo
Gość
Eldo
Pusza
Gość
Pusza

@Eldo: w Lyca promocja do (raptownego) odwołania, w Kluczu cennik

Zibi
Gość
Zibi

I to właśnie również przemawia na korzyść klucz

Eldo
Gość
Eldo

@Pusza co do Lycy to piszą do 31/05/2014 a o ile znam się na kalendarzu mamy wrzesień, więc tak piszą se w razie czego zawsze mogą odwołać.
Natomiast Klucz ma w cenniku 2 gr za 100 kb, wytłumacz mi, po co więc te kody do pakietów internetowych?.

Zibi
Gość
Zibi

A ja jestem zadowolony z nowych pakietów. Miesięcznie zużywam ok 100-150 MB. Poprzedni pakiet 500 MB za 9 zł był dla mnie za duży, Teraz jest idealnie 🙂 Dodając do tego to, że miesięcznie wygaduję średnio ok 100 minut (pakiet za 10 zł) i piszę jakieś 20 -30 SMS-ów wychodzi, że miesięcznie na telefon wydam ok 16 zł 🙂 Dzięki zmianom mam za 16 zł mam: – 100 minut (wychodzi minuta po zaledwie 10 groszy z naliczaniem sekundowym) – 200 MB internetu – ponad 30 SMS-ów – za darmo w Klucz (a przeniosłem sporo rodzinki :)) Ładuję za 50 zł… Czytaj więcej »

Pusza
Gość
Pusza

@Eldo: 2 gr/100 kB jest ceną poza pakietem, nie w każdej sieci pakiety są promocją. @Zibi:

Pusza
Gość
Pusza

Ucięło…
@Zibi: ja muszę czekać aż się rodzince skończą umowy i będzie ekstra