KLUCZ Mobile – nowe pakiety internetowe!

KLUCZ Mobile – nowe pakiety internetowe!

3 września 2014 9 przez mvno-gsm.pl

Logo KLUCZ Mobile najnowszeZaledwie kilka godzin temu napisaliśmy o nowych pakietach minut na połączenia krajowe w KLUCZ Mobile (więcej o tym można przeczytać tutaj), tymczasem na stronie internetowej operatora pojawiły się już nowe pakiety internetowe. Stało się więc już jasne, jak wyglądała będzie nowa oferta krajowa sieci KLUCZ Mobile.

Użytkownicy mają teraz do wyboru 5 różnych pakietów (poprzednio były to 3 pakiety), które dodatkowo zostały powiększone.

Pakiet danychKod aktywacyjnyCena pakietu
1 GB121*11*03#3 zł
2 GB*121*11*04#5 zł
10 GB*136*11*01#10 zł
100 GB*136*11*02#50 zł

Wszystkie pakiety ważne są 30 dni od momentu aktywacji, czyli dokładnie tak samo, jak pakiety minut na połączenia krajowe. Operator nie wydał jeszcze oficjalnego komunikatu o starcie pakietów internetowych w nowej odsłonie (poza tym, że pojawiły się one na stronie internetowej sieci KLUCZ Mobile), jednak jak informują nas Czytelnicy nowe pakiety już działają. Tak, czy inaczej, znana jest już pełna odsłona zapowiadanej od dawna nowej oferty krajowej. Oczywiście bez zmian pozostały standardowe stawki połączeń i SMS-ów krajowych. Za minutę rozmowy do wszystkich sieci w Polsce poza pakietami zapłacimy 19 gr (naliczanie sekundowe), zaś za SMS 9 gr (SMS-y w sieci KLUCZ bezpłatne). Po doładowaniu konta nadal dostępne są darmowe rozmowy wewnątrzsieciowe (do 12 tys. minut na pół roku przy doładowaniu za 50 zł).

Źródło: KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***