KLUCZ Mobile – obniżka cen od 1 lipca. Cała UE 15 gr/min

Logo KLUCZ Mobile najnowszePISZEMY O TYM PIERWSI!

KLUCZ Mobile poinformował za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Facebooku, że zapowiadana wcześniej przez operatora obniżka cen rozpocznie się 1 lipca b.r.

Pierwsza obniżka cen, która nastąpi 1 lipca obejmie Unię Europejską, Stany Zjednoczone, Indie, Chiny, Rosję, Ukrainę, Tajlandię, Hong Kong, Malezję Będą również obniżone ceny na roaming.

Na pakiety minutowe i internetowe trzeba będzie poczekać do końca lipca – dodaje operator.

Ja można wywnioskować z informacji podawanych przez operatora swoim fanom na FB, połączenia do całej Unii Europejskiej kosztowały będą tylko 15 gr/min.

Gdy tylko poznamy pełną i oficjalną listę kierunków objętych obniżką cen, poinformujemy o tym mozliwie najszybciej.

Więcej o marce KLUCZ Mobile i ofercie tego operatora można przeczytać tutaj.

Źródło: KLUCZ Mobile, wł

31 komentarzy do “KLUCZ Mobile – obniżka cen od 1 lipca. Cała UE 15 gr/min

 • 4 czerwca 2014 at 15:54
  Permalink

  Czekam cierpliwie:) Korzystam od niemal roku i chwalę. Prosto i tanio, tak jak chciałem.

  Odpowiedź
 • 4 czerwca 2014 at 16:01
  Permalink

  Też korzystam z tej oferty. Miałem trudności ze znalezieniem startera ale kupiłem na Allegro. Wszystko jest ok. Niskie ceny, prosta oferta, wszystko działa. Przydałyby się lepsze pakiety internetowe, ale nie ma co narzekać. Używam głównie do dzwonienia do Holandii i Brytanii. Internet mam na głównym numerze. Dla osób nie chcących bawić się w szukanie kodów na pakiety w sam raz

  Odpowiedź
 • 4 czerwca 2014 at 16:28
  Permalink

  A ja mam dwa zastrzeżenia:

  1. Zakup startera – kiedyś jeszcze mogłem znaleźć w kiosku RUCH, ale ten upadł i już nie ma w mieście. Starterów nie ma w ŻADNEJ sieci typu Żabka, Kolporter itp. Ostatnio szukałem startera dla mamy, bez sukcesu. Konta na Allegro nie posiadam. Na FB też nie.

  2. BOK – call center jest co najmniej średnie. Konsultanci nie zawsze dobrze rozumieją jaki jest problem i błądzą.

  Ale to drugie jeszcze można wybaczyć, w końcu sieć należy do najtańszych. Ale brak starterów – porażka.

  Odpowiedź
   • 4 czerwca 2014 at 16:40
    Permalink

    Toruń. W sklepach GSM i sieciach na pytanie o klucz robią wszyscy wielkie oczy. Nikt nic nie słyszał.

    Odpowiedź
    • 4 czerwca 2014 at 16:46
     Permalink

     To faktycznie ciężko, jak w całym Kujawsko-Pomorskiem. Spróbuj napisać maila do operatora, może Ci podeślą, albo doradzą.

     Odpowiedź
     • 5 czerwca 2014 at 14:41
      Permalink

      @ Klucz Mobile

      a czy nie prościej w końcu zająć się dystrybucją starterów? Jesteście na rynku już ponad rok, a waszych starterów próżno szukać w wielu regionach Polski. Niech wspomnę np. o Wielkopolsce. Startery innych sieci są prawie wszędzie. Lebara istnieje kilka miesięcy, a ich startery widać wszędzie. Waszych nikt nie ma. Znalazłem w jednycm kiosku ruch, i to musiałem tłumaczyć o co mi chodzi, bo na pytanie o klucz mobile dostałem nju mobile. W końcu kobieta wyciągnęła z szuflady i zapytała “To?!”. Zróbcie coś z tym.

  • 4 czerwca 2014 at 20:13
   Permalink

   Nie musisz mieć konta na allegro żeby coś kupić, nie rób z siebie większej sieroty niż jesteś. I to pretensjonalne dodanie że na fb tez nie masz :d

   Odpowiedź
 • 4 czerwca 2014 at 16:50
  Permalink

  Mam pytanie ile w sieci Klucz kosztuje minuta połączenia do/z Turcji ?

  Odpowiedź
  • 4 czerwca 2014 at 17:03
   Permalink

   Dzień dobry,

   połączenia do Turcji z Polski:

   – minuta 0,65 zł
   – SMS – 0,50 zł

   Ceny brutto

   Z Turcji do Polski (roaming):

   – połączenie wychodzące: 4,03 zł/min

   – SMS – 1,85 zł

   Chyba dobrze sprawdziłem. Cennik jest na stronie operatora pod adresem http://www.klucz.net.

   Pozdrawiam!

   Odpowiedź
  • 5 czerwca 2014 at 00:18
   Permalink

   Dzięki za wyjaśnienia! Od siebie dodamy, że zamierzamy obniżyć koszt do Turcji w końcu lipca – na początku sierpnia

   Odpowiedź
 • 4 czerwca 2014 at 18:44
  Permalink

  Dziękuje za odpowiedz! A minuta odebrana w Turcji ile kosztuje ?

  Odpowiedź
  • 4 czerwca 2014 at 20:09
   Permalink

   Również 4,03 zł. Naliczanie za każde rozpoczęte 30 sekund.

   Pozdrawiam!

   Odpowiedź
 • 4 czerwca 2014 at 19:28
  Permalink

  na facebooku Klucz Mobile napisał:
  Na koniec lipca oczekujemy pakiety
  minutowe na połączenia krajowe (do
  Polski) i pakiety Internetowe (w
  Polsce). Pakiety minutowe do
  wszystkich w Polsce to
  500 min – 30 zł
  250 min – 20 zł
  100 min – 10 zł
  50 min – 6 zł
  20 min – 3 zł

  Odpowiedź
  • 4 czerwca 2014 at 20:11
   Permalink

   Jeśli prawdą jest, że każdy z tych pakietów ważny będzie 30 dni, to oferta jest naprawdę solidna. Ciekawe, czy pakiety będą się automatycznie odnawiać i czy w danym miesiącu można wykorzystać ich kilka.

   Odpowiedź
   • 4 czerwca 2014 at 20:21
    Permalink

    jaka solidna?? czym tu się zachwycać – oferta będzie dopiero za 2 miesiące i zamiast dać za 10zł minimum 120min to dają ledwie 100 min. To już równie dobrze mogliby zrównać stawki do 10-12gr/min brutto bez pakietów to byłoby coś – a jak dają pakiety i to z takim gigantycznym opóźnieniem (miało to być w kwietniu 2014 roku) to oferta jest zaledwie średnia…

    Odpowiedź
    • 4 czerwca 2014 at 20:30
     Permalink

     Wychodzi 10gr/min w pakiecie za 10 zł. Jeśli będzie w nich naliczanie sekundowe, po pomimo, że nieco droższa, to konkurencję przebije (Lyca i Lebara rozliczają pakiety minutowo).

     Odpowiedź
     • 4 czerwca 2014 at 20:35
      Permalink

      może nie tyle rozłoży konkurencję na łopatki, co może zmusi lebarę.pl i lycamobile.pl do naliczania sekundowego – wtedy to lyca i lebara rozłożą klucza na łopatki…
      A jak będzie??
      Czas pokaże….

     • 4 czerwca 2014 at 20:39
      Permalink

      Jeśli Lebara wprowadziłaby w Polsce naliczanie sekundowe, to byłby to jedyny kraj poza Francją, gdzie naliczanie sekundowe wymusza na operatorze lokalne prawo. Lebara otwarcie mówi o swoim minutowym naliczaniu. Czy wprowadzi je w Polsce? Osobiście wątpię, ale kto wie. Kwestia sprzedaży. A jak widać Lyca raczej kopiuje Lebarę i skoro Lebara nie wprowadzi naliczania sekundowego, raczej marne szanse, że zrobi to Lyca… Ale jak piszesz, czas pokaże 🙂

     • 4 czerwca 2014 at 21:03
      Permalink

      Racja – to też jest ważne. A ja na Ich stronie fb napisałem tak:
      “po tylu miesiącach czekania oferta ledwie średnia już jest.. By poprawić ofertę polecałbym by pakiety internetowe były z tzn lejkiem i rozliczane co do 1kB i do tego zrobić coś co wyróżniałoby klucza nad inne sieci komórkowe – np. za 5zł nielimitowane smsy (a dobrze byłoby gdyby były jeszcze mmsy) do wszystkich polskich sieci….Wtedy oferta byłaby pełna. A i jeszcze jedno – jak wszystkie pakiety mają mieć ważność 30 dni to dobrze by było gdyby do tych pakietów dołożyć na 30 dni(jak np. doładuje kwotą np. 5zł) by rozmowy wewnątrz klucza na te 30 dni w ramach pakietu były darmowe i nielimitowane…) to oferta godna byłaby zastanowienia czy nie zrobić z klucza numeru głównego… Także pomyślcie o tych poprawkach (bo jak rozumiem smsy wewnątrz klucza są darmowe i nielimitowane przez okres 365 dni niezależnie od doładowania – i by każdy pakiet (zarówno głosowy, internetowy jak i na smsy (do każdej pl sieci) wiązał się z nielimitowanymi rozmowami wewnątrz sieci klucz (na 30 dni) no chyba że doładuje się kwotą 50zł to wtedy na 6 miesięcy. Swoją drogą dobrze by to wyglądało jakby wszędzie czy to na 6 miesięcy (przy doładowaniu 50zł na 6 miesięcy) jak i przy pakietach (30 dni) były zawsze darmowe i nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci klucz…”

     • 4 czerwca 2014 at 22:00
      Permalink

      do wunderli: nie sądzę by dali do pakietów głosowych i internetowych też na 30 dni nielimitowane rozmowy wewnątrz klucza (tak jak to jest np. w lycamobile.pl i lebara.pl) z prostego powodu: teraz klucz.net ma pakiety internetowe i mało że są drogie to jeszcze nie mają w sobie na 30 dni darmowych nielimitowanych rozmów do klucz.net) wiem że opcja była by fajna bo np. doładowało by się za 5zł i miałoby się…. wróć – doładowałoby się za 10zł i miałoby się np. 100 min w pakiecie do wszystkich pl sieci i oprócz tego przez te 30 dni nielimitowane rozmowy do klucza na 30 dni (teraz doładowując konto 10 zł ma się tylko 7 dni darmowych rozmów wewnątrz sieci klucz i to nie są nielimitowane rozmowy lecz jest limit 1000 minut do klucz…:() Innymi słowy tutaj jest dużo do poprawy – ale znając klucza tu nic nie poprawią. Zrobią puste pakiety (czytaj – bez darmowych nielimitowanych rozmów wewnątrz sieci klucz na 30 dni)

     • 4 czerwca 2014 at 22:19
      Permalink

      Ja bym stanowczo podkreślił jedną rzecz, która wg mnie (MOJA SUBIEKTYWNA OSOBISTA OPINIA) jest zdecydowanie na plus. ALTERNATYWNOŚĆ. KLUCZ nie stara się naśladować ani kopiować konkurencji, tylko oferuje coś innego, jak gdyby nie oglądając się na konkurencję. Stawiają na prostotę oferty. Nikt nie oferuje tak niskich cen połączeń do UE bez pakietów, co oni – 20 gr/min wszystkie numery z naliczaniem 30-sekundowym (to ważne).

      Może zostali troszkę z tyłu z pakietami internetowymi, ale przecież nie każdy może być najlepszy. A opcja z darmowymi rozmowami po doładowaniu mi się podoba. Limit też na tyle duży, że wystarcza (przynajmniej powinien).

      Te pakiety też są wg mnie ok. Jeśli potwierdzi się to, że będą ważne 30 dni i że będzie naliczanie sekundowe, to będzie to naprawdę (MOJE ZDANIE:)) przyzwoita oferta.

 • 4 czerwca 2014 at 20:22
  Permalink

  a – i mogliby wprowadzić chociażby smsy i mmsy no limit do każdej sieci za np. 5zł na 30 dni to chociaż by się czymś wyróżniali a tak to lipa…

  Odpowiedź
  • 4 czerwca 2014 at 20:36
   Permalink

   To to wówczas byłaby to oferta idealna:) I tak trzeba się cieszyć, że dali jeszcze coś do i tak przyzwoitej oferty krajowej. Operator od dawna powtarza, że skupia się na osobach potrzebujących dzwonić za granicę. To, co dadzą dodatkowo uatrakcyjni ofertę. Razem z nowymi pakietami internetowymi (nawet jeśli będą gorsze od konkurencji) oferta będzie się prezentowała ładnie.

   Odpowiedź
  • 5 czerwca 2014 at 10:54
   Permalink

   jednak nie będzie ani nielimitowanych smsów/mmsów nielimitowanych za 5zł na 30 dni. Nie będzie też dołączenia darmowych minut wewnątrz sieci klucz do pakietów głosowych czy np internetowych. Oto co klucz.net napisał na swoim fb:
   “KLUCZ Mobile Znamy realne koszty na Internet, więc wiemy jak zadłuża się firma, która proponuje transmisje danych. Jak jesteś potentatem na rynku, to możesz pozwolić sobie na obniżkę dla klientów (ale kosztem czegoś)… Jesteśmy mała, ale zgrabną firmą która stara się podawać takie ceny, które są do akceptacji i dla naszych klientów, i pozwala nam utrzymywać dobry poziom servwisu”

   I wszystko jasne. Same puste pakiety głosowe i internetowe to jest wszystko na co stać KLUCZ Mobile (bez darmowych minut wewnątrz klucza na 30 dni (tyle trwać będą pakiety)… 🙁

   Odpowiedź
   • 6 czerwca 2014 at 02:22
    Permalink

    Chcemy tylko skomentować że nie gramy w gre komputerową w której wszystkie ‘tunery’ można ustawić ustawić na maksa…. Podobny biznes ma swoje ograniczenia jak techniczne, tak i komercyjne. Staramy się klientom zaproponować uczciwy serwis za uczciwą cenę… Przykro że nie każdemu możemy dogodzić, ale na prawdę staramy się

    Odpowiedź
    • 6 czerwca 2014 at 05:29
     Permalink

     @ Klucz Mobile

     Krytyką oferty się nie przejmujcie. Wg mnie jest ta bezpodstawna (moje zdanie). Ale poprawcie dystrybucję. Znam osoby, które chciały kupić Was, a kupiły konkurencję, bo np. w Poznaniu (jedne z największych i najważniejszych miast w Polsce) nikt o Was nie słyszał nawet. To jest najpoważniejszy problem. Nie oferta, która już dzisiaj jest super.

     Odpowiedź
    • 6 czerwca 2014 at 10:17
     Permalink

     @ klucz: ja nie pisze po to by Was zdołować tylko piszę co można by poprawić. Czy naprawdę taki problem jest by do każdego pakietu dodać darmowe rozmowy wewnątrz sieci KLUCZ ??
     Konkurencja to ma (lycamobile.pl i lebara.pl) więc po cichu liczyłem, że u Was to też będzie bo nie ukrywam 50zł 180 dni darmowych rozmów wewnątrz KLUCZ jest ok – i 365dni po każdym doładowaniu nielimitowane smsy wewnątrz sieci KLUCZ też jest fajnym rozwiązaniem. Brakuje tylko tego o czym pisałem, czyli przy każdym pakiecie 30 dni darmowe rozmowy do klucza. To brakuje w ofercie… bo za doładowanie 5zł 1 dzień i za 10zł 7 dni to troszkę mało – te pakiety z 30 dniami darmowych rozmów do klucza łącznie z pakietami np. internetowymi i głosowymi było by moim zdaniem dobrym rozwiązaniem…. – może warto o tym pomyśleć …. ??

     Odpowiedź

Dodaj komentarz