KLUCZ Mobile od 1 lutego 2017 roku podnosi niektóre ceny połączeń międzynarodowych

Sieć komórkowa KLUCZ Mobile zdążyła raczej wszystkich przyzwyczaić do obniżek cen, tymczasem na stronie internetowej operatora pojawiła się informacja, że od 1 lutego b.r. wzrosną ceny połączeń międzynarodowych w 11 kierunkach, w tym na Ukrainę, czyli do jednego z najważniejszych krajów z punktu widzenia targetu operatora.

Podwyżki cennikowe połączeń międzynarodowych obejmą m. in. Gruzję, Macedonię (stacjonarne) oraz Ukrainę (komórkowe), a jak wiadomo to Ukraińcy stanowią podstawową grupę docelową sieci KLUCZ Mobile. Możliwe będzie jednak skorzystanie z dodatkowej promocji, która pozwoli zachować dotychczasową cenę za minutę połączenia z ukraińskimi numerami komórkowymi.

Nowe ceny będą wyglądały następująco:

Fot: www.klucz.net / print screen

W komunikacie informującym o planowanych zmianach cen można przeczytać, że KLUCZ Mobile planuje od 1 lutego b.r., czyli od dnia wejścia w życie podwyżek, promocję kierowaną do osób dzwoniących na numery komórkowe na Ukrainie, w ramach której ma obowiązywać dzisiejsza cena 49 gr/min (brutto). Promocja trwać ma do końca marca b.r. Niewykluczone, że promocja, podobnie jak ta z tańszymi połączeniami na ukraińskie numery stacjonarne (więcej >>), zostanie wydłużona, jednak tak czy inaczej klienci operatora tracą gwarancję stałości niższej ceny, gdyż ta obowiązywać będzie tylko w czasie trwania oferty specjalnej. Obecnie nie jest jeszcze dostępny regulamin wspomnianej oferty promocyjnej, dlatego też nie są znane warunki, jakie należy spełnić, aby z niej skorzystać.

KLUCZ Mobile przypomina też o obecnie trwającej promocji, w ramach której została obniżona cena na ukraińskie numery stacjonarne (więcej na ten temat >>). Oferta ta została wydłużona i obowiązuje do odwołania.

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o