KLUCZ Mobile – od 1 sierpnia startery w salonikach EUROSALON

Logo KLUCZ Mobile najnowszeKLUCZ Mobile zwiększa sieć dystrybucji swoich starterów. Od 1 sierpnia b.r. startery KLUCZ Mobile można będzie kupić również w salonikach EUROSALON. Listę lokalizacji można znaleźć m. in. stronie internetowej sieci.

Dotychczas startery KLUCZ Mobile można było nabyć m. in. w wybranych kioskach i salonach RUCH oraz sieci salonów GSM Teletorium.

KLUCZ Mobile to wirtualny operator komórkowy działający na polskim rynku od kwietnia ubiegłego roku. Działa na infrastrukturze sieci Plus. Oferuje obecnie ofertę na kartę charakteryzującą się tanimi połączeniami międzynarodowymi (np. cała UE – 15 gr/min wszystkie numery) oraz krajowymi (19 gr/min wszystkie numery i 9 gr/SMS). Konto w prosty sposób można doładować w taki sam sposób, jak konto sieci Plus. Każde doładowanie konta wydłuża jego ważność o 12 miesięcy.

Źródło: wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PrzemoGaruaskStrefa GSM FanCzepek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Klucz Mobile
Gość

Nasze startery można też nabyć w wielu prywatnych kioskach oraz sklepikach przeważnie w woj. Mazowieckim, Pomorskim, Lubelskim, Podkarpackim, Dolnośląskim oraz w Małopolskim

ask
Gość
ask

W Małopolskim? Gdzie?!

Czepek
Gość
Czepek

Widziałem też tego sporo w Olsztynie, m. in. w Aurze i na Os. Jaroty

Strefa GSM Fan
Gość
Strefa GSM Fan

@ Klucz A co się stało z Waszymi handlowcami? Prowadzę punkty w 3mieście w Pomorskiem i w Elblągu. Odwiedzali mnie wasi handlowcy jeszcze w ubiegłym roku, a teraz dlaczego cisza? Ich numery nie działają. Nie chcę kupować starterów “przez telefon” na odległość, bo ten i tak codziennie urywa się od innych tego typu ofert. Starterów nie ma, klienci pytają a w hurtowniach nikt nic nie wie i nikt nic nie słyszał. Kiedyś wystarczył telefon i w ciągu kilku dni handlowiec (jeden lub drugi) dostarczał, dodatkowo również ulotki a czasami i gadżety. Teraz nie ma nic. Dziwne, bo Lebara i Lajka… Czytaj więcej »

Garu
Gość
Garu

W Łodzi też licho. Ja kupiłem na Allegro. Teraz wysyłka gratis.

Przemo
Gość
Przemo

Na allegro jest oficjalny sklep z darmową wysyłką. I od razu uprzedzę tych co przespali start allegro w Polsce – można kupić bez zakładania konta.