KLUCZ Mobile – od 1 sierpnia startery w salonikach EUROSALON

Logo KLUCZ Mobile najnowszeKLUCZ Mobile zwiększa sieć dystrybucji swoich starterów. Od 1 sierpnia b.r. startery KLUCZ Mobile można będzie kupić również w salonikach EUROSALON. Listę lokalizacji można znaleźć m. in. stronie internetowej sieci.

Dotychczas startery KLUCZ Mobile można było nabyć m. in. w wybranych kioskach i salonach RUCH oraz sieci salonów GSM Teletorium.

KLUCZ Mobile to wirtualny operator komórkowy działający na polskim rynku od kwietnia ubiegłego roku. Działa na infrastrukturze sieci Plus. Oferuje obecnie ofertę na kartę charakteryzującą się tanimi połączeniami międzynarodowymi (np. cała UE – 15 gr/min wszystkie numery) oraz krajowymi (19 gr/min wszystkie numery i 9 gr/SMS). Konto w prosty sposób można doładować w taki sam sposób, jak konto sieci Plus. Każde doładowanie konta wydłuża jego ważność o 12 miesięcy.

Źródło: wł

6 komentarzy do “KLUCZ Mobile – od 1 sierpnia startery w salonikach EUROSALON

 • 17 lipca 2014 at 14:11
  Permalink

  Nasze startery można też nabyć w wielu prywatnych kioskach oraz sklepikach przeważnie w woj. Mazowieckim, Pomorskim, Lubelskim, Podkarpackim, Dolnośląskim oraz w Małopolskim

  Odpowiedź
 • 17 lipca 2014 at 14:19
  Permalink

  Widziałem też tego sporo w Olsztynie, m. in. w Aurze i na Os. Jaroty

  Odpowiedź
 • 17 lipca 2014 at 14:32
  Permalink

  @ Klucz

  A co się stało z Waszymi handlowcami? Prowadzę punkty w 3mieście w Pomorskiem i w Elblągu. Odwiedzali mnie wasi handlowcy jeszcze w ubiegłym roku, a teraz dlaczego cisza? Ich numery nie działają. Nie chcę kupować starterów “przez telefon” na odległość, bo ten i tak codziennie urywa się od innych tego typu ofert. Starterów nie ma, klienci pytają a w hurtowniach nikt nic nie wie i nikt nic nie słyszał. Kiedyś wystarczył telefon i w ciągu kilku dni handlowiec (jeden lub drugi) dostarczał, dodatkowo również ulotki a czasami i gadżety. Teraz nie ma nic. Dziwne, bo Lebara i Lajka dbają o sprzedaż. Wam widać nie zależy.

  Odpowiedź
 • 17 lipca 2014 at 15:31
  Permalink

  W Łodzi też licho. Ja kupiłem na Allegro. Teraz wysyłka gratis.

  Odpowiedź
 • 18 lipca 2014 at 12:51
  Permalink

  Na allegro jest oficjalny sklep z darmową wysyłką. I od razu uprzedzę tych co przespali start allegro w Polsce – można kupić bez zakładania konta.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz