KLUCZ Mobile – od stycznia zmiany w pakiecie “Klucz No Limit”, tylko 19,90 zł za kompletny NO-LIMIT

1 stycznia 2019 roku w sieci komórkowej KLUCZ Mobile wchodzi w życie nowy regulamin oferty promocyjnej “Klucz No Limit”. Jak wynika z nowego regulaminu umieszczonego na stronie internetowej operatora znacznie stanieje cena za pakiet “Klucz No Limit” i zamiast dotychczasowej ceny 25 zł miesięcznie, od stycznia klienci zapłacą 19,90 zł miesięcznie. Oferta zawarta w pakiecie nie ulegnie zmianom i jest tożsama z wersją z sierpnia b.r.

1 stycznia 2019 roku wejdą w życie zmiany w pakiecie “Klucz No Limit”. Sam pakiet mocno stanieje i zamiast 25 zł miesięcznie kosztował będzie tylko 19,90 zł miesięcznie. Zawartość pakietu nie ulega zmianom i odpowiada ofercie zawartej w regulaminie z dnia 10 sierpnia b.r.

Pakiet Klucz No Limit od 1 stycznia 2019 roku będzie kosztował tylko 19,90 zł miesięcznie i będzie zawierał:

  • nielimitowane rozmowy krajowe na numery stacjonarne i komórkowe w Polsce
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y krajowe na komórki
  • 10 GB mobilnego internetu w kraju

Oraz dodatkowo:

  • połączenia na numery ukraińskiej sieci Kyivstar w kwocie 0,19zł z VAT (0,15 zł netto) za minutę;
  • połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych do Chin i Indii w kwocie 0,08 zł z VAT (0,07 zł netto) za minutę. Połączenia w promocyjnej cenie dostępne w ilości 1000 min, po przekroczeniu limitu cena połączenia 0,15 zł z VAT (0,12 zł netto) za minutę.
  • połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych do krajów Unii Europejskiej (z wyłączeniem połączeń na numery komórkowe na Słowację) w kwocie 0,15 zł z VAT (0,12 zł netto) za minutę. Połączenia w promocyjnej cenie dostępne w ilości 1000 min, po przekroczeniu limitu cena połączenia 0,25 zł z VAT (0,20 zł netto) za minutę

Aby skorzystać z promocji wystarczy mieć aktywne konto na połączenia wychodzące oraz ilość środków na koncie pozwalającą na pobranie opłaty 19,90 zł za pakiet. Aby aktywować pakiet wystarczy użyć krótkiego kodu USSD *136*11*20#. Pakiet zostanie aktywowany w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu zlecenia jego aktywacji. Stan i ważność pakietu można sprawdzić kodem *136#. Pakiet odnawia się co miesiąc automatycznie, o ile konto jest aktywne i zawiera środki wystarczające na pobranie opłaty za pakiet. Wyłączyć pakiet można za pomocą kodu *136*00*20#.

Więcej szczegółów w regulaminie promocji.

REGULAMIN

Źródło/Fot: wł / KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
PalczekJacekKmaccMarekztm Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Greg
Gość
Greg

Mam, korzystam. Miło mi, że oferta tanieje, chociaż najbardziej brakuje mi niezawodności jeśli chodzi o rozmowy zagraniczne. Sieć oferuje bardzo niską, stałą stawkę za rozmowy do danego kraju, jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, że dany numer jest trochę droższy w dodzwonieniu się to są “problemy techniczne” , muszę więc mieć drugi, by dodzwonić się do mojego klienta. Generalnie fajnie, że dzwonię za 0,15 zł/min po Unii, to naprawdę hit, ale chciałbym zapłacić Kluczowi choćby 0,75 zł/min. za pewne pule numeracyjne, by po prostu móc się dodzwonić. Nie wiem, czy obniżka ceny pakietu przyciągnie nowych klientów, marketingowo wprawdzie CCC, ale nie… Czytaj więcej »

ztm
Gość
ztm

Blisko oferty a2mobile cenowo ale tam internet wypada korzystniej 🙂

Marek
Gość
Marek

Zależy jak na to spojrzeć, niektórzy będą woleć 10GB na pełnej prędkości niż 5GB na pełnej a powyżej spowolnienie. Poza tym rozmowy międzynarodowe (z Polski zagranice) w Kluczu są kilka razy tańsze niż w a2mobile. Dodatkowo w Kluczu jest HD Voice a w a2mobile nie ma.

Palczek
Gość
Palczek

No tak ja akurat nie potrzebuję tanich rozmów na Ukrainę albo do Chin 😉 Dobrze że są różne oferty tworzone pod różne potrzeby i każdy może dobrać coś dla siebie. Ja jestem w a2mobile od roku bo ich oferta internetu jest dla mnie jak szyta na miarę.

macc
Użytkownik
macc

Klucz powinien także obniżyć pakiet za 15zł do 10zł. Wtedy byloby to uczciwe i konkurencyjne względem a2.