Klucz Mobile odświeża wizerunek

Nowe logo Klucz MobileWirtualny operator telefonii komórkowej Klucz Mobile odświeża wizerunek i prezentuje nowe logo. Logo z nowym wizerunkiem operatora można już zobaczyć na bilbordach i innych nośnikach reklam operatora m. in. w Warszawie.

Nowe logo nie nawiązuje wyglądem do swojego poprzednika i na pierwszy rzut oka wygląda bardziej nowocześnie.

Klucz Mobile działa na polskim rynku od kwietnia ubiegłego roku. Oferuje bardzo niskie ceny na połączenia krajowe i międzynarodowe. Dodatkowo operator oferuje darmowe rozmowy w sieci po doładowaniu konta, zawsze darmowe i nielimitowane SMS-y w sieci oraz pakiety internetowe w atrakcyjnych cenach. Sieć Klucz Mobile korzysta z zasięgu sieci Plus. Klienci mogą doładować swoje konto doładowaniami sieci Plus.

Startery Klucz Można nabyć na stronie internetowej operatora, w sieci salonów GSM Teletorium, w wybranych kioskach RUCH oraz w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Poprzednie logo Klucz Mobile:

logo KLUCZ Mobile

Źródło: wł

Jak oceniasz nowe logo Klucz Mobile?

View Results

Loading ... Loading ...

 

9 komentarzy do “Klucz Mobile odświeża wizerunek

 • 9 kwietnia 2014 at 14:24
  Permalink

  Bo ja wiem? Poprzednie miało to coś, można to nazwać “wschodni klimat”:) Te nowe już się tak nie wyróżnia…

  Odpowiedź
 • 9 kwietnia 2014 at 14:44
  Permalink

  Zgadzam się z przedmówcą. Nowoczesne jest, jednak przestało być oryginalne. Nie mniej jest ładne.

  Odpowiedź
 • 9 kwietnia 2014 at 15:38
  Permalink

  A może warto by pomyśleć nad kluczem w wizerunku?:)

  Odpowiedź
 • 10 kwietnia 2014 at 09:07
  Permalink

  A mnie się bardziej podoba nowe. Na pewno z nowym logiem operator będzie wiarygodniejszy, bo wygląda ono w końcu poważnie i nowocześnie

  Odpowiedź
 • 11 kwietnia 2014 at 07:36
  Permalink

  Logo przypomina to z portalu my-mobile.. no ale co sie dziwić jak to tylko ukraincy, którzy nawet dział obsługi tam mają i mówic po polsku raczej nie potrafią

  Odpowiedź
  • 11 kwietnia 2014 at 08:28
   Permalink

   Zastanawiam się, skąd tyle uprzedzenia do Ukraińców? Można nie lubić ani marki Klucz, ani ich oferty, ani nawet obsługi klienta. Jednak czy powinno się ich nie lubić za to tylko, że pracują tam Ukraińcy? Troszkę obiektywnego spojrzenia 😉

   Odpowiedź
  • 23 kwietnia 2014 at 18:08
   Permalink

   Dzial obslugi miesci sie w Warszawie na Marszalkowskiej, 800 800 880 obsluguja polskojezyczne osoby, sa tez osoby mowiace w innych jezykach oczewiscie. i ta wlasnie firma oferuje Polakom najlepsze ceny za polaczenia z UK czy Norwegia, gdzie maja rodziny.

   Odpowiedź
 • 31 maja 2014 at 07:46
  Permalink

  Nowe Logo? Artykuł z 9 kwietnia, a na stronie Klucz.net dzisiaj (31 maj) widnieje wciąż stare logo. Co z tą Firmą jest nie tak?

  Odpowiedź

Dodaj komentarz