KLUCZ Mobile – odświeżona strona www i nowe startery z microSIM

KLUCZ Mobile – odświeżona strona www i nowe startery z microSIM

26 września 2014 5 przez mvno-gsm.pl

W związku z odświeżeniem wizerunku sieci KLUCZ Mobile (więcej), odświeżeniu uległa również strona internetowa operatora. Co prawda ogólna budowa i funkcjonalność strony pozostały bez zmian, jednak teraz na stronie widzimy już m. in. nowe logo KLUCZ Mobile oraz aktualne – obniżone w ostatnim czasie – ceny połączeń krajowych (pakiety) i międzynarodowych.

Odświeżona strona internetowa KLUCZ Mobile:

Strona www klucz mobile

Do sprzedaży trafiły również nowe startery operatora. Poza zupełnie nowym wyglądem nawiązującym do obecnego wizerunku sieci KLUCZ nowe startery niosą ze sobą najważniejszą dla wielu zmianę – możliwość wyłamania karty MicroSIM.

Poprzedni wizerunek startera KLUCZ Mobile:

starter stary

Nowy wizerunek startera (przód):

nowy starter klucz

Nowy wizerunek startera (tył):

Starter nowy klucz tył

Na nowych starterach mamy m. in. wyraźniejszą i bardziej widoczną informację dotyczącą sposobu doładowania konta. Przypomnijmy, że konto KLUCZ Mobile doładowuje się dokładnie tak samo, jak konto w sieci Plus (wydrukiem z terminala, kartą-zdrapką, w bankomacie, za pomocą bankowości elektronicznej, itp.). Wszędzie wybieramy doładowanie Plus.

Wewnątrz nowego startera mamy też listę najbardziej potrzebnych ekspresowych kodów USSD do zarządzania kontem i usługami oraz numer telefonu na infolinię.

Karta SIM strona 1

karta SIM KLUCZ Mobile1

Karta SIM strona 2

karta SIM KLUCZ Mobile2

W ostatnim czasie poprawiona została również oferta operatora, zarówno na połączenia międzynarodowe jak i krajowe. Więcej o ostatnich zmianach w wizerunku i ofercie operatora można znaleźć tutaj.

KLUCZ Mobile zadebiutował na polskim rynku w kwietniu ubiegłego roku. Sieć działa na zasięgu sieci Plus. Od momentu startu operator już kilkukrotnie obniżał ceny połączeń międzynarodowych oraz krajowych.

KLUCZ Mobile to:

  • prosta oferta
  • niskie ceny połączeń krajowych (19 gr/min do wszystkich sieci w standardzie z sekundowym naliczaniem)
  • niska cena za SMS krajowy na komórki – 9gr/SMS
  • niskie ceny połączeń międzynarodowych w standardzie (np. UE i Norwegia – 15 gr/min wszystkie numery, USA – 5 gr/min wszystkie numery), nierzadko niższe od połączeń krajowych
  • długa ważność konta po doładowaniu – aż 12 miesięcy po każdym doładowaniu konta (od 5 zł)
  • dodatkowe pakiety na połączenia krajowe oraz internet
  • Bezpłatna infolinia

Źródło: wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***