KLUCZ Mobile – odświeżona strona www i nowe startery z microSIM

W związku z odświeżeniem wizerunku sieci KLUCZ Mobile (więcej), odświeżeniu uległa również strona internetowa operatora. Co prawda ogólna budowa i funkcjonalność strony pozostały bez zmian, jednak teraz na stronie widzimy już m. in. nowe logo KLUCZ Mobile oraz aktualne – obniżone w ostatnim czasie – ceny połączeń krajowych (pakiety) i międzynarodowych.

Odświeżona strona internetowa KLUCZ Mobile:

Strona www klucz mobile

Do sprzedaży trafiły również nowe startery operatora. Poza zupełnie nowym wyglądem nawiązującym do obecnego wizerunku sieci KLUCZ nowe startery niosą ze sobą najważniejszą dla wielu zmianę – możliwość wyłamania karty MicroSIM.

Poprzedni wizerunek startera KLUCZ Mobile:

starter stary

Nowy wizerunek startera (przód):

nowy starter klucz

Nowy wizerunek startera (tył):

Starter nowy klucz tył

Na nowych starterach mamy m. in. wyraźniejszą i bardziej widoczną informację dotyczącą sposobu doładowania konta. Przypomnijmy, że konto KLUCZ Mobile doładowuje się dokładnie tak samo, jak konto w sieci Plus (wydrukiem z terminala, kartą-zdrapką, w bankomacie, za pomocą bankowości elektronicznej, itp.). Wszędzie wybieramy doładowanie Plus.

Wewnątrz nowego startera mamy też listę najbardziej potrzebnych ekspresowych kodów USSD do zarządzania kontem i usługami oraz numer telefonu na infolinię.

Karta SIM strona 1

karta SIM KLUCZ Mobile1

Karta SIM strona 2

karta SIM KLUCZ Mobile2

W ostatnim czasie poprawiona została również oferta operatora, zarówno na połączenia międzynarodowe jak i krajowe. Więcej o ostatnich zmianach w wizerunku i ofercie operatora można znaleźć tutaj.

KLUCZ Mobile zadebiutował na polskim rynku w kwietniu ubiegłego roku. Sieć działa na zasięgu sieci Plus. Od momentu startu operator już kilkukrotnie obniżał ceny połączeń międzynarodowych oraz krajowych.

KLUCZ Mobile to:

  • prosta oferta
  • niskie ceny połączeń krajowych (19 gr/min do wszystkich sieci w standardzie z sekundowym naliczaniem)
  • niska cena za SMS krajowy na komórki – 9gr/SMS
  • niskie ceny połączeń międzynarodowych w standardzie (np. UE i Norwegia – 15 gr/min wszystkie numery, USA – 5 gr/min wszystkie numery), nierzadko niższe od połączeń krajowych
  • długa ważność konta po doładowaniu – aż 12 miesięcy po każdym doładowaniu konta (od 5 zł)
  • dodatkowe pakiety na połączenia krajowe oraz internet
  • Bezpłatna infolinia

Źródło: wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
PiotrDaroregulatorJa Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
regulator
Gość
regulator

A mnie kurka wodna przysłali 2 tygodnie temu jeszcze standardową kartę sim bez możliwości wyłamania micro, w razie czego to sobie chyba wytnę ;).

Ja
Gość
Ja

Do przeniesienia numeru niestety leci też stara karta bez opcji micro

regulator
Gość
regulator

No właśnie ja też przeniosłem, ale zadzwoniłem do Miłej Pani w BOK i zamówiłem nową.

Daro
Gość
Daro

Chciałby zaznaczyć, że wielu operatorów wciska stare SIMki podczas przeniesienia numeru. Chciałem przenieść mamę do wRodzinie i też dostałem kartę raz że bez opcji mikro, dwa była to stara karta jeszcze z logo z czasów ojca dyrektora. A było to kilka m-cy temu

Piotr
Gość
Piotr

mi dwa tygodnie temu też przysłali starą przy przenoszeniu numeru. Na Wolumenie (giełda elektroniczna w Wawie dla niewtajemniczonych) wycinarka do kart sim kosztowała 9zł i po problemie!