KLUCZ Mobile promuje pocztę głosową w aplikacji mobilnej Pinngle

KLUCZ Mobile zachęca do korzystania z poczty głosowej w aplikacji Pinngle. Operator podkreśla wygodę korzystania z tej formy poczty głosowej. Do korzystania z innowacyjnego rozwiązania zaprezentowanego przez sieć KLUCZ Mobile konieczna jest instalacja aplikacji mobilnej Pinngle.

W grudniu ub. r. KLUCZ Mobile poinformował listownie swoich klientów, że wyłącza usługę poczty głosowej w tradycyjnej formie. Operator zaproponował jednak inne, dość innowatorskie, rozwiązanie. Abonenci KLUCZ Mobile mogą korzystać z poczty głosowej za pomocą aplikacji mobilnej Pinngle. Trzeba jednak mieć telefon, który umożliwi instalację takiej aplikacji. Jak to działa?

Wystarczy pobrać na swój telefon aplikację mobilną Pinngle, jest ona dostępna dla użytkowników systemów Android oraz iOS. Następnie wystarczy przypisać do tejże aplikacji numer telefonu KLUCZ Mobile.

Operator podkreśla wygodę korzystania z poczty głosowej w tej formie. Nie trzeba już oddzwaniać na numer poczty głosowej i tonowo wybierać opcji odsłuchania wiadomości. Dzięki Pinngle można taką wiadomość w prosty i szybki sposób odsłuchać bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Więcej na załączonym filmie:

Po nagraniu wiadomości na naszą pocztę głosową Pinngle użytkownik otrzymuje powiadomienie sygnalizujące pojawienie się nowego pliku z nagraniem na poczcie głosowej. Wystarczy potem nacisnąć „Play”.

Co bardzo ważne, aby korzystać z naszego numeru telefonu mając aplikację mobilną Pinngle przypisaną do naszego numeru nie trzeba nawet mieć włożonej i zalogowanej do siebie karty SIM KLUCZ Mobile. To przydaje się zwłaszcza za granicą, gdyż w wielu krajach roaming międzynarodowy jest bardzo drogi, o czym w ubiegłym roku boleśnie przekonała się Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz (więcej >>). Aplikacja mobilna Pinngle umożliwia z darmowego i wygodnego korzystania z poczty głosowej również poza granicami kraju, wystarczy dostęp do internetu mobilnego (może być również przez WiFi). Ponadto użytkownik znajdujący się w roamingu gdziekolwiek na świecie może za darmo odbierać w ten sposób rozmowy przychodzące. Wystarczy dostęp do internetu, w tym celu najlepiej skorzystać z oferty miejscowego operatora, jeśli nie ma dostępu do WiFi.

Usługa jest dostępna tylko dla klientów KLUCZ Mobile, zaś wszelką pomoc w konfiguracji udziela BOK. Klient musi też mieć aktywną usługę poczty głosowej (kod na aktywację *122*11#).

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
O:-)
O:-)
2 lat temu

Klucz za mocno spamuje tymi informacjami o Pinngle w SMS. Aplikacja Pinngle ma za dużo uprawnień przy instalacji. Może lepiej zapłacić większy rachunek niż być szpiegowanym na własnym telefonie.

Klucz Mobile
2 lat temu

Każda appka prosi o dostęp do plików w telefonie

NN
NN
2 lat temu

Czy na filmiku widać złoty numer od lajt mobile? 🙂

Klucz Mobile
2 lat temu

Wszystkie numery są numerami Klucz. 722 oraz 727 ta nasza numeracja

NN
NN
2 lat temu

Myślałem że to numer do dziewczyny redaktora naczelnego. 😉

6
0
Skomentujx
()
x