KLUCZ Mobile przypomina – nowe karty SIM już niebawem

Logo KLUCZ Mobile najnowszeWirtualny operator komórkowy KLUCZ Mobile, oferujący tanie połączenia międzynarodowe i krajowe, przypomina o nowych starterach, które mają niebawem pojawić się w sprzedaży i prezentuje wygląd nowych kart SIM.

Oprócz wyglądu, który odpowiada już nowemu wizerunkowi operatora, zmianie ulegnie najistotniejsza rzecz – będzie możliwość “wyłamania” karty MicroSIM. Za sprawą pojawiania się na rynku coraz nowocześniejszych urządzeń format MicroSIM staje się coraz popularniejszy i z pewnością startery z opcją MicroSIM zdecydowanie ułatwią użytkownikom korzystanie z usług sieci KLUCZ Mobile.

SIM KLUCZ Mobile

KLUCZ Mobile zadebiutował w kwietniu ubiegłego roku. Oferuje przede wszystkim tanie połączenia międzynarodowe, dbając jednocześnie o konkurencyjność oferty krajowej. Połączenia zagraniczne są niejednokrotnie dużo tańsze od rozmów krajowych. Dla przykładu za minutę rozmowy z krajami Unii Europejskiej i Norwegii zapłacimy tylko 15 gr, zaś za minutę połączenia z USA i Kanadą – tylko 5 gr.

KLUCZ Mobile działa na zasięgu sieci Plus. Konto sieci KLUCZ Mobile można doładować dokładnie tak samo, jak konto sieci Plus – za pomocą karty zdrapki, wydruku z terminala, bankowości elektronicznej, bankomatu, itp., wszędzie wybierając sieć Plus.

KLUCZ Mobile oferuje obecnie wyłącznie usługi na kartę (Pre-Paid). Startery sieci KLUCZ Mobile można nabyć na stronie internetowej operatora oraz w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju (m. in. kioski i salony RUCH, salony GSM Teletorium, saloniki EUROSALON). Starter nabyć można również w salonie sprzedaży KLUCZ Mobile w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 81.

Źródło: KLUCZ Mobile, wł

3 komentarzy do “KLUCZ Mobile przypomina – nowe karty SIM już niebawem

 • 21 sierpnia 2014 at 10:03
  Permalink

  Za granicę są najlepsi. Nie trzeba szukać pakietów i liczyć minut, czy już się skończył pakiet, czy nie. Jednak szkoda, że BOK czynny tylko od pn do pt. Kiedyś miałem problem w weekend i musiałem czekac do poniedziałku. Poza tym super.

  Odpowiedź
 • 21 sierpnia 2014 at 11:17
  Permalink

  Mam nadzieję, że pójdzie za tym dystrybucja i że nie trzeba będzie objechać połowy miasta w celu znalezienia choćby jednego :]. Niby startery są w RUCH, a jak pójdę do wskazanego i pytam to sprzedawca pierwsze słyszy 🙂

  Odpowiedź
 • 22 sierpnia 2014 at 09:32
  Permalink

  Oj, też się naszukałem. Chyba jedyna sieć, kórej startery są gdzieniegdzie 🙂

  Odpowiedź

Dodaj komentarz