KLUCZ Mobile przypomina o promocji tańszych połączeń na Ukrainę

Sieć komórkowa KLUCZ Mobile przypomina o promocji, która pozwala na tańsze połączenia międzynarodowe na Ukrainę. Promocja pozwala na obniżenie standardowej ceny za minutę połączenia wszystkim dzwoniącym na numery ukraińskiej sieci komórkowej Kyivstar do 25 groszy za minutę.

Wszyscy, którzy dzwonią z numeru sieci KLUCZ Mobile w Polsce na numer ukraińskiej sieci komórkowej Kyivstar mogą obniżyć cenę minuty połączenia do 25 groszy. Promocja nie jest włączana automatycznie na kontach klientów, w związku z czym użytkownicy KLUCZ Mobile muszą samodzielnie ją aktywować. Można to zrobić bezpłatnie krótkim kodem USSD *136*11*14#. Aktywacja promocji jest jednorazowa i będzie obowiązywała aż do jej wyłączenia przez użytkownika (*136*00*14#) lub wycofania jej przez operatora.

Klienci ukraińskiej sieci komórkowej Kyivstar również mogą korzystać z promocji, która pozwala im na tańsze połączenia z numerami KLUCZ Mobile w Polsce. Każda minuta połączenia z ukraińskiej sieci Kyivstar na numer KLUCZ Mobile kosztuje 0,50 UAH.

KLUCZ Mobile nie bez powodu przypomina o swojej promocyjnej ofercie. W konkurencyjnej sieci Lycamobile, która w ostatnim czasie również przypomniała sobie o rosnącej liczbie Ukraińców w Polsce, obowiązuje oferta darmowych nielimitowanych rozmów z ukraińskimi numerami sieci Kyivstar, wystarczy doładować konto lub zakupić wybrany pakiet (więcej na ten temat >>).

REGULAMIN

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o