KLUCZ Mobile – rejestracja w salonach Plusa i Cyfrowego Polsatu

Czas na rejestrację kart Pre-Paid zakupionych i aktywowanych przed 25 lipca 2016 roku powoli dobiega końca. Zaczynają dostrzegać to też operatorzy, którzy robią co mogą, aby 1 lutego b.r. niezarejestrowanych kart SIM, które będzie trzeba wyłączyć, było jak najmniej. Sieć komórkowa KLUCZ Mobile poinformowała wczoraj, że karty SIM operatora można rejestrować we wszystkich salonach Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Dotychczas KLUCZ Mobile skupiał się przede wszystkim na budowaniu własnych punktów rejestracji kart Pre-Paid, które zlokalizowane są głównie w niezależnych punktach sprzedaży detalicznej rozlokowanych po całym kraju. Jeśli chodzi o znane ogólnopolskie sieci, w których możliwa jest rejestracja, można wymienić w zasadzie tylko sieć salonów GSM Teletorium. Numery KLUCZ Mobile można również bezpłatnie rejestrować za pomocą kuriera, którego można zamówić na infolinii operatora.

Teraz numery KLUCZ Mobile można rejestrować również we wszystkich salonach Plusa i Cyfrowego Polsatu, przy czym – co bardzo ważne – można zarejestrować tak każdy numer KLUCZ Mobile, zarówno nowy, jak i taki zakupiony przed 25 lipca 2016 roku. To bardzo duże udogodnienie, ponieważ punkty Plusa i Cyfrowego Polsatu zlokalizowane są w całym kraju w zdecydowanej większości miast.

Przypominamy, że na rejestrację kart Pre-Paid zostały już tylko 3 tygodnie, po tym czasie wszystkie niezarejestrowane numery zostaną wyłączone.

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile

4 komentarzy do “KLUCZ Mobile – rejestracja w salonach Plusa i Cyfrowego Polsatu

 • 15 stycznia 2017 at 12:07
  Permalink

  Korzystam z Lyca…brak obsługi MMS oraz naliczanie minutowe w pakietach jest uciążliwe:-/ Nieautomatyczna konfiguracja internetu też:-/ Kolejność wykorzystywania Pakietów też jest tragedią tej sieci ale o przeniesieniu numeru do Klucz-a jeszcze nawet nie pomyślałem.

  Sprawdziłem KLUCZ, wychodzi nawet dobrze ale BEZPAKIETOWO jeśli chodzi o rozmowy do wszystkich sieci w Polsce:-/
  15gr/min do zagranicy a w Polsce 19gr
  9gr/sms w Polsce
  50gr/MMS w Polsce (drożyzna ale lepsze to niż brak MMSów w LycaMobile)
  Klucz to sieć tylko do połączeń z zagranicą i to nie za długich, tak do 100-200min max miesięcznie (15-30zł). Internet 5zł/1GB w Polsce…cena dobra.

  Są jeszcze jakieś sieci gdzie można mieć przykładowo 100min do zagranicy w cenie 10zł?

  Odpowiedź
 • 15 stycznia 2017 at 13:29
  Permalink

  Czy wie ktoś jak sprawdzić w Kluczu czy numer jest zarejestrowany?

  Odpowiedź
 • 17 stycznia 2017 at 11:23
  Permalink

  Przepraszam w Klucz-u są pakiety samych minut ale jest drogo:
  100min 10zł
  250min 20zł
  500min 30zł

  Odpowiedź

Dodaj komentarz