KLUCZ Mobile – tańsze rozmowy z numerami stacjonarnymi na Ukrainie

KLUCZ Mobile zaprezentował nową promocję, która pozwala na tańsze połączenia z numerami stacjonarnymi na Ukrainie. W ramach promocji klienci KLUCZ Mobile zapłacą za minutę połączenia międzynarodowego na ukraińskie numery stacjonarne 39 groszy brutto.

Dotychczas wszystkie połączenia głosowe na Ukrainę (zarówno na numery stacjonarne jak i komórkowe) kosztowały 49 groszy za minutę. Dzięki promocji cena minuty na ukraińskie numery stacjonarne spada o 10 groszy – do 39 groszy za minutę.

Promocja obowiązuje od 29 listopada do 22 grudnia 2016 r. i nie jest wykluczone, że zostanie wydłużona.

Promocja obowiązuje wszystkich klientów KLUCZ Mobile i nie wymaga aktywacji. Aby z niej skorzystać wystarczy wykonać rozmowę międzynarodową na ukraiński numer stacjonarny.

Obniżka cen to efekt współpracy KLUCZ Mobile z siecią Ukrtelecom, która również oferuje promocję dla swoich klientów dzwoniących z Ukrainy na numery KLUCZ Mobile w Polsce. Promocja Ukrtelecom Klucze do Polski obowiązuje do końca b.r. , zaś wszelkie informacje o tej promocji można znaleźć na stronie internetowej Ukrtelecom (link do informacji o promocji >>) oraz dzwoniąc pod numer 0-800-506-800 ( numer dla osób na Ukrainie).

REGULAMIN

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o