Klucz Mobile ujawnia kolejne kierunki, na których obniży ceny

logo KLUCZ MobileWirtualny operator komórkowy Klucz Mobile poinformował o kolejnych kierunkach, na których wkrótce obniży ceny połączeń. Ostatnio informowaliśmy o obniżce cen do USA (7gr/min wszystkie numery), Kanady (7gr/min wszystkie numery), Włoch (15 gr/min wszystkie numery), oraz osobno do Nowego Jorku (3gr/min wszystkie numery) i Rzymu (5gr/min stacjonarne). Więcej o tej obniżce cen tutaj. Dzisiaj operator zdradził kolejne kierunki obniżek cen. Do wspomnianych powyżej kierunków dołączają Londyn, Dublin, Ukraina, Syria i Pakistan.

I tak ceny minut będą wyglądały następująco:

 • Londyn – 5gr/min (stacjonarne)
 • Dublin – 5gr/min (stacjonarne)
 • Ukraina – 29 gr/min (stacjonarne)
 • Syria – 75 gr/min (wszystkie numery)
 • Pakistan – 29 gr/min (wszystkie numery)

Klucz Mobile oferuje również atrakcyjną ofertę krajową – 19 gr/min i 9gr/SMS (do wszystkich w Polsce), ważność konta 12 miesięcy po każdym doładowaniu. Konto można doładować kartami doładowującymi sieci Plus.

Źródło: wł

Oferta Klucz Mobile Twoim zdaniem jest:

View Results

Loading ... Loading ...

11 komentarzy do “Klucz Mobile ujawnia kolejne kierunki, na których obniży ceny

 • 8 kwietnia 2014 at 14:19
  Permalink

  Ja korzystam z Klucz Mobile dzwoniąc do Norwegii. Potwierdzam, że oferta jest super a jakość połączeń dobra. Może brakuje czasami pakietów minut na wzór tych z Lycamobile, jednak cena minuty jest tak niska (chyba 20gr), że w sumie nie trzeba. Ponadto dzięki temu nie trzeba się zastanawiać na numer jakiej sieci dzwonie, bo cena zawsze jest taka sama.

  Odpowiedź
 • 8 kwietnia 2014 at 14:26
  Permalink

  Ceny super. Może lepiej nie iść w pakiety? Bo i po co, skoro ceny takie(?)

  Odpowiedź
 • 8 kwietnia 2014 at 14:28
  Permalink

  Oferta spoko, tylko co z tego, jak starterów ze świecą szukać. W Wielkopolsce próżno szukać.

  Odpowiedź
 • 8 kwietnia 2014 at 14:56
  Permalink

  Oferta dobra dla osób szukających prostego rozwiązania. Ja co prawda korzystam z Lycamobile i na niemiecki numer Lyca póki co dzwonię za free. Jak długo, zobaczymy. Jednak jeśli cena do Niemiec spadnie do tych 15 groszy zastanowię się, czy nie skorzystać. Czasami brakuje taniego rozwiązania dzwoniąc na numery nienależące do Lycamobile,

  Odpowiedź

Dodaj komentarz