KLUCZ Mobile – “wczoraj” aplikacja Pinngle, teraz czas na Vyke

2 tygodnie temu informowaliśmy o cichym zakończeniu współpracy sieci KLUCZ Mobile z aplikacją mobilną Pinngle (więcej >>). Dzisiaj operator informuje o kolejnej bezpłatnej aplikacji mobilnej, której możliwości z punktu widzenia klientów KLUCZ Mobile są podobne do tych oferowanych przez Pinngle. KLUCZ Mobile zachęca do instalacji aplikację Vyke.

O cichym zakończeniu współpracy KLUCZ Mobile z aplikacją Pinngle pisaliśmy 12 grudnia b.r. (więcej >>). Operator nie wydał w tej sprawie oficjalnego komunikatu. My dowiedzieliśmy się o tym fakcie dopiero dzięki czujności naszych Czytelników. Na naszą prośbę o potwierdzenie tej informacji operator nie odpowiedział. Aplikacja Pinngle umożliwiała klientom KLUCZ Mobile choćby na korzystanie z poczty głosowej, którą w tradycyjnej formie operator wycofał (więcej >>). Pozwalała też na unikanie kosztów roamingowych związanych z odbieraniem połączeń międzynarodowych za granicą, zwłaszcza poza strefą UE i EOG.

Teraz operator za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Facebooku rekomenduje korzystanie z bezpłatnej aplikacji mobilnej Vyke. Jak możemy przeczytać w opublikowanym wpisie aplikacja ta oferuje klientom operatora podobne możliwości, co Pinngle. Najważniejsza to odbieranie połączeń przychodzących w roamingu międzynarodowym bez opłat i to na swoim krajowym numerze. Nie jest wymagana nawet włożona do telefonu żadna karta SIM, niezbędne jest jednak połączenie z internetem, ale może być zrealizowane np. przez WiFi.

Pierwsza zaleta aplikacji Vyke to strona internetowa aplikacji w języku polskim. Strona internetowa aplikacji Pinngle nie była dostępna w języku polskim. Dowiadujemy się z niej, że Aplikacja Vyke pozwala m. in. na korzystanie z dodatkowych 4 numerów komórkowych, darmowego czatu oraz połączeń ze wszystkimi krajami po konkurencyjnych cenach. Aplikacja dostępna jest dla Androida oraz iOS.

Więcej o Vyke i jej funkcjach można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej aplikacji.

Jedną z funkcji aplikacji jest też dostosowana do osobistych potrzeb poczta głosowa.

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JacekKGreg Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Greg
Gość
Greg

Będę testował!

Greg
Gość
Greg

Działa, podobnie jak Pinngle. Trochę tylko nie wiem, gdzie znaleźć nagrania poczty głosowej z poziomu aplikacji. Jak wyskoczy na ekranie głównym to O.K., ale od strony apki nijak.

Bardzo mi brakuje funkcji, która mówi “abonent czasowo niedostępny” , gdy jestem niedostępny (telefon poza zasięgiem). Nie lubię poczty głosowej, nie korzystam ale możliwość odbioru przez WiFi chciałbym jednak mieć. Nagra się ktoś i muszę odsłuchać.