KLUCZ Mobile – wkrótce tańsze pakiety internetowe

Nowe logo Klucz Mobile_MiniaturkaZnamy już pierwsze szczegóły zmian cen pakietów internetowych w sieci KLUCZ Mobile. Jak informuje na swoim oficjalnym profilu na Facebooku operator, ceny nowych, najpopularniejszych pakietów internetowych będą wyglądały następująco:

 • 500 MB – 5 zł
 • 1 GB – 10 zł
 • 2 GB – 15 zł

Dla porównania, obecnie pakiet 500 MB kosztuje 9zł, za 1 GB trzeba zapłacić 15 zł, zaś za 2 GB 25 zł. Wszystkie pakiety internetowe ważne są 30 dni.

Prawdopodobnie będzie również większy niż dotychczas wybór pakietów internetowych, jednak na dzień dzisiejszy operator nie zdradza szczegółów.

Jak informuje operator, aktualnie trwają przygotowania do wprowadzenia nowej oferty pakietów internetowych. Operator spodziewa się obniżki cen w lipcu, jednak nie podaje oficjalnej daty.

Dodatkowo sieć informuje, że zapowiadane w kwietniu obniżki cen połączeń głosowych (pisaliśmy o tym tutaj i tutaj) nastąpią w okresie od 21 maja do – najpóźniej – 10 czerwca. Obniżka będzie dotyczyła Rosji (stacjonarnej i mobilnej), Ukrainy (stacjonarnej i mobilnej), Bułgarii, Chin, Filipin, Kamerunu, Szwajcarii i Egiptu. Jak dodaje operator zespół teraz walczy o kolejną obniżkę do Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Francji, Holandii, Irlandii i jeszcze kilku kierunków.

KLUCZ Mobile działa w Polsce od kwietnia 2013 roku. Sieć oferuje tanie połączenia krajowe i międzynarodowe. Konto można w prosty sposób doładować kartami doładowującymi sieci Plus (również bankowość elektroniczna). KLUCZ Mobile działa na zasięgu sieci Plus. Startery można nabyć na stronie internetowej operatora, w wybranych kioskach RUCH, sieci salonów GSM Teletorium oraz w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Źródło: KLUCZ Mobile, wł

18 komentarzy do “KLUCZ Mobile – wkrótce tańsze pakiety internetowe

 • 9 maja 2014 at 19:49
  Permalink

  Super fajnie ceny bardzo dobre, ale ciągle brakuje pakietu 100-200MB. Bardzo dziwne bo jest spory target osób które sporadycznie korzystają z internetu i wystarczy im jakiś mały pakiet (ja średnio zużywam na miesiąc około 50-90MB). Szkoda bo chciałem zmigrować z 2 kart Plusa do Klucza, ale w takim wypadku pozostaje mi Lebara albo Lyca.

  Odpowiedź
  • 9 maja 2014 at 20:18
   Permalink

   Ale nigdzie nie napisaliśmy, że takich pakietów nie będzie 🙂 Wręcz przeciwnie: “(…) Prawdopodobnie będzie również większy niż dotychczas wybór pakietów internetowych, jednak na dzień dzisiejszy operator nie zdradza szczegółów (…)”.

   Podejrzewam, że wybór pakietów będzie podobny do tego co oferuje Lycamobile lub Lebara, ale to tylko domysły i spekulacje. Trzeba poczekać.

   Póki co napisaliśmy tyle, ile wiadomo:) Tylko tyle zdradza operator 🙂

   Odpowiedź
   • 9 maja 2014 at 20:52
    Permalink

    Czasami trzeba ponarzekać, by się więcej dowiedzieć :-). Więc czekam na nową ofertę…

    Odpowiedź
 • 10 maja 2014 at 11:00
  Permalink

  Dla mało korzystających z netu dobry jest virgin ze swoimi 100mb za doladowanie 10zl z mozliwoscia przedluzenia pakietem za 2zl

  Odpowiedź
  • 10 maja 2014 at 11:35
   Permalink

   Zgadza się. Dla osób potrzebujących internetu do podstawowych rzeczy Virgin Mobile jest rozwiązaniem bardzo dobrym. 100 MB to sporo. Zresztą jeśli ktoś wydaje miesięcznie 20 zł, to jest to już 200 MB.

   Odpowiedź
  • 10 maja 2014 at 17:21
   Permalink

   Ta oferta Virgin jest fajna, ale w Kluczu są darmowe rozmowy w sieci :-).

   Odpowiedź
   • 10 maja 2014 at 18:15
    Permalink

    I pod względem rozwiązania dającego darmowe rozmowy wewnątrzsieciowe Klucz chyba nie ma konkurencji w Polsce. 50 zł daje pół roku praktycznie darmowych rozmów (bo ciężko wygadać codziennie więcej niż godzinę) w sieci, a cała kwota z doładowania jest do wykorzystania. Dodatkowo niezależnie od doładowania konta są zawsze darmowe i nielimitowane SMS-y w sieci.

    Chyba tego tylko brakuje ofercie Virgin Mobile, żeby stała się bezkonkurencyjna.

    Odpowiedź
 • 10 maja 2014 at 11:45
  Permalink

  tak – zgadza się będą pakiety podobne do lycamobile.pl i lebara.pl z tym że o ile internetowe będą łeb w łeb takie same o tyle pakiety głosowe będą wszystkie z ważnością 30 dni i naliczaniem sekundowym. Szkoda tylko że na te pakiety będzie trzeba poczekać do końca wakacji 🙁

  Odpowiedź
 • 10 maja 2014 at 11:50
  Permalink

  PS – dlaczego do tej pory nie napisaliście o MVNO Sferia na zasięgu Polkomtela/ Plusa??

  Odpowiedź
  • 10 maja 2014 at 12:03
   Permalink

   Ofertę Sferii dołaczyliśmy do zakładki “Oferty”. Również zakładka “O operatorach” zawiera już Sferię.

   https://mvno-gsm.pl/oferty/

   Poza tym właśnie opracowywany jest opis oferty. Oferta jest dość bogata, więc przygotowanie dokładnego i rzetelnego opisu musi troszkę potrwać. Na pewno pojawi się na dniach. Po weekendzie postaramy się również zebrać kody USSD i dane do konfiguracji internetu.

   Chcemy pisać o każdym MVNO, więc zwłaszcza bogata oferta Sferii będzie miała tu miejsce.

   Odpowiedź
 • 10 maja 2014 at 13:06
  Permalink

  no to dobrze że o sferii napiszecie – bo myślę że warto. za 6,90 zł miesięcznie ma się 30min do wszystkich pl sieci stacjonarnych i komórkowych, 1000 minut wewnątrz sieci sferia, minuta rozmowy po przekroczeniu 30 minut to 18 gr/min brutto i sms 9gr/min brutto, oprócz tego 100MB netu to 5zł miesięcznie i 300MB netu za 9zł miesięcznie…
  Pakiety internetu takie sobie (słabe) ale tak czy inaczej to niezły jest cios w byłą &TP (Orange)…
  Aż się dziwie, że jak sferia w modelu MVNO działa od 1 kwietnia 2014 roku – to jeszcze o tym nie napisaliście.
  PS – nie doczytałem ile kosztuje aktywacja (99zł…??) ale może jest jakaś promocja (np dla przenoszących numer stacjonarny z innej sieci) gdzie aktywacja kosztuje przysłowiową złotówkę lub tacy klienci są całkiem zwolnieni z opłaty aktywacyjnej.
  Warto zaznaczyć że jest bezpłatna obsługa klienta pod numerem 5555 i papierowa faktura nie podwyższa abonamentu….
  Czyli Sferia jest niezłym konkurentem dla telefonii stacjonarnej Orange…. 🙂

  Szkoda tylko że ofertę internetową mają tak słabą… 🙁

  Odpowiedź
  • 10 maja 2014 at 14:01
   Permalink

   Zgadza się, nie napisaliśmy, niestety. To nasz błąd. W czasie startu Sferii jako MVNO serwis przechodził przebudowę i news nam umknął. Jednak prace nad serwisem już się zakończyły i zamierzamy to wynagrodzić. Będzie obszerny news nt. niestety mało jeszcze znanej Sferii. Oferta na to zasługuje. Zresztą wszystkich traktujemy tak samo bez względu na ofertę, ocenę zawsze pozostawiając czytelnikom (np. w komentarzach, ankietach…).

   Oferta Sferii jest naprawdę dobra i nie stanowi ona konkurencji tylko dla dawnej TP.

   Odpowiedź
   • 10 maja 2014 at 14:28
    Permalink

    doczytałem informacje – dla osób którzy przechodzą do Sferii opłata aktywacyjna promocyjnie jest zmniejszona do 19 zł brutto…

    Odpowiedź
 • 10 maja 2014 at 13:13
  Permalink

  warto się zainteresować tymi punktami regulaminu: “2. Bezpłatna pula 1000 minut do Abonentów Sferia, określona w pkt I ust. 8.1. Regulaminu Oferty Promocyjnej, jest
  przyznawana od daty zawarcia Umowy odpowiednio na:
  a) 12 miesięcy – przy Umowie na czas nieokreślony;
  b) 12 miesięcy – przy Umowie na czas określony 12 miesięcy;
  c) 24 miesiące – przy Umowie na czas określony 24 miesięcy.
  3. Po okresie, wskazanym w ust. 2 powyżej, pula 1000 minut do Abonentów Sferia, określona w pkt I ust 8.1. Regulaminu
  Oferty Promocyjnej, zostanie wyłączona, a opłaty za połączenia do Abonentów Sferia naliczane będą przez Dostawcę
  Usług zgodnie z obowiązującym Cennikiem. “

  Odpowiedź
  • 10 maja 2014 at 18:20
   Permalink

   Hmmm,

   dziwny jest podpunkt “a”. Bo skoro “b” i “c” to norma (wszędzie tak było i jest”, zastanawiam się co może zrobić abonent przy umowie na czas nieokreślony po 12 miesiącach, aby nadal móc korzystać z bezpłatnych minut w sieci. Rozumiem, że na pewno będzie mógł przejść na umowę na czas określony. Jednak jeśli nie będzie chciał być związanym długim kontraktem… Spróbuję się dowiedzieć.

   Odpowiedź

Dodaj komentarz