KLUCZ Mobile – wkrótce tańsze pakiety internetowe

Nowe logo Klucz Mobile_MiniaturkaZnamy już pierwsze szczegóły zmian cen pakietów internetowych w sieci KLUCZ Mobile. Jak informuje na swoim oficjalnym profilu na Facebooku operator, ceny nowych, najpopularniejszych pakietów internetowych będą wyglądały następująco:

  • 500 MB – 5 zł
  • 1 GB – 10 zł
  • 2 GB – 15 zł

Dla porównania, obecnie pakiet 500 MB kosztuje 9zł, za 1 GB trzeba zapłacić 15 zł, zaś za 2 GB 25 zł. Wszystkie pakiety internetowe ważne są 30 dni.

Prawdopodobnie będzie również większy niż dotychczas wybór pakietów internetowych, jednak na dzień dzisiejszy operator nie zdradza szczegółów.

Jak informuje operator, aktualnie trwają przygotowania do wprowadzenia nowej oferty pakietów internetowych. Operator spodziewa się obniżki cen w lipcu, jednak nie podaje oficjalnej daty.

Dodatkowo sieć informuje, że zapowiadane w kwietniu obniżki cen połączeń głosowych (pisaliśmy o tym tutaj i tutaj) nastąpią w okresie od 21 maja do – najpóźniej – 10 czerwca. Obniżka będzie dotyczyła Rosji (stacjonarnej i mobilnej), Ukrainy (stacjonarnej i mobilnej), Bułgarii, Chin, Filipin, Kamerunu, Szwajcarii i Egiptu. Jak dodaje operator zespół teraz walczy o kolejną obniżkę do Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Francji, Holandii, Irlandii i jeszcze kilku kierunków.

KLUCZ Mobile działa w Polsce od kwietnia 2013 roku. Sieć oferuje tanie połączenia krajowe i międzynarodowe. Konto można w prosty sposób doładować kartami doładowującymi sieci Plus (również bankowość elektroniczna). KLUCZ Mobile działa na zasięgu sieci Plus. Startery można nabyć na stronie internetowej operatora, w wybranych kioskach RUCH, sieci salonów GSM Teletorium oraz w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Źródło: KLUCZ Mobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

18
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
onnPrzemoJacek (redakcja)Przemekmvno-gsm.pl Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dariusz
Gość
Dariusz

Super fajnie ceny bardzo dobre, ale ciągle brakuje pakietu 100-200MB. Bardzo dziwne bo jest spory target osób które sporadycznie korzystają z internetu i wystarczy im jakiś mały pakiet (ja średnio zużywam na miesiąc około 50-90MB). Szkoda bo chciałem zmigrować z 2 kart Plusa do Klucza, ale w takim wypadku pozostaje mi Lebara albo Lyca.

Przemo
Gość
Przemo

Dla mało korzystających z netu dobry jest virgin ze swoimi 100mb za doladowanie 10zl z mozliwoscia przedluzenia pakietem za 2zl

Jacek (redakcja)
Gość

Zgadza się. Dla osób potrzebujących internetu do podstawowych rzeczy Virgin Mobile jest rozwiązaniem bardzo dobrym. 100 MB to sporo. Zresztą jeśli ktoś wydaje miesięcznie 20 zł, to jest to już 200 MB.

Dariusz
Gość
Dariusz

Ta oferta Virgin jest fajna, ale w Kluczu są darmowe rozmowy w sieci :-).

Jacek (redakcja)
Gość

I pod względem rozwiązania dającego darmowe rozmowy wewnątrzsieciowe Klucz chyba nie ma konkurencji w Polsce. 50 zł daje pół roku praktycznie darmowych rozmów (bo ciężko wygadać codziennie więcej niż godzinę) w sieci, a cała kwota z doładowania jest do wykorzystania. Dodatkowo niezależnie od doładowania konta są zawsze darmowe i nielimitowane SMS-y w sieci.

Chyba tego tylko brakuje ofercie Virgin Mobile, żeby stała się bezkonkurencyjna.

onn
Gość
onn

tak – zgadza się będą pakiety podobne do lycamobile.pl i lebara.pl z tym że o ile internetowe będą łeb w łeb takie same o tyle pakiety głosowe będą wszystkie z ważnością 30 dni i naliczaniem sekundowym. Szkoda tylko że na te pakiety będzie trzeba poczekać do końca wakacji 🙁

Jacek (redakcja)
Gość

A możesz napisać coś więcej o tych pakietach głosowych? Skąd inf? Operator zdradził coś na FB?

onn
Gość
onn

PS – dlaczego do tej pory nie napisaliście o MVNO Sferia na zasięgu Polkomtela/ Plusa??

Jacek (redakcja)
Gość

Ofertę Sferii dołaczyliśmy do zakładki “Oferty”. Również zakładka “O operatorach” zawiera już Sferię.

https://mvno-gsm.pl/oferty/

Poza tym właśnie opracowywany jest opis oferty. Oferta jest dość bogata, więc przygotowanie dokładnego i rzetelnego opisu musi troszkę potrwać. Na pewno pojawi się na dniach. Po weekendzie postaramy się również zebrać kody USSD i dane do konfiguracji internetu.

Chcemy pisać o każdym MVNO, więc zwłaszcza bogata oferta Sferii będzie miała tu miejsce.

onn
Gość
onn

no to dobrze że o sferii napiszecie – bo myślę że warto. za 6,90 zł miesięcznie ma się 30min do wszystkich pl sieci stacjonarnych i komórkowych, 1000 minut wewnątrz sieci sferia, minuta rozmowy po przekroczeniu 30 minut to 18 gr/min brutto i sms 9gr/min brutto, oprócz tego 100MB netu to 5zł miesięcznie i 300MB netu za 9zł miesięcznie… Pakiety internetu takie sobie (słabe) ale tak czy inaczej to niezły jest cios w byłą &TP (Orange)… Aż się dziwie, że jak sferia w modelu MVNO działa od 1 kwietnia 2014 roku – to jeszcze o tym nie napisaliście. PS – nie… Czytaj więcej »

Jacek (redakcja)
Gość

Zgadza się, nie napisaliśmy, niestety. To nasz błąd. W czasie startu Sferii jako MVNO serwis przechodził przebudowę i news nam umknął. Jednak prace nad serwisem już się zakończyły i zamierzamy to wynagrodzić. Będzie obszerny news nt. niestety mało jeszcze znanej Sferii. Oferta na to zasługuje. Zresztą wszystkich traktujemy tak samo bez względu na ofertę, ocenę zawsze pozostawiając czytelnikom (np. w komentarzach, ankietach…).

Oferta Sferii jest naprawdę dobra i nie stanowi ona konkurencji tylko dla dawnej TP.

onn
Gość
onn

doczytałem informacje – dla osób którzy przechodzą do Sferii opłata aktywacyjna promocyjnie jest zmniejszona do 19 zł brutto…

onn
Gość
onn

warto się zainteresować tymi punktami regulaminu: “2. Bezpłatna pula 1000 minut do Abonentów Sferia, określona w pkt I ust. 8.1. Regulaminu Oferty Promocyjnej, jest
przyznawana od daty zawarcia Umowy odpowiednio na:
a) 12 miesięcy – przy Umowie na czas nieokreślony;
b) 12 miesięcy – przy Umowie na czas określony 12 miesięcy;
c) 24 miesiące – przy Umowie na czas określony 24 miesięcy.
3. Po okresie, wskazanym w ust. 2 powyżej, pula 1000 minut do Abonentów Sferia, określona w pkt I ust 8.1. Regulaminu
Oferty Promocyjnej, zostanie wyłączona, a opłaty za połączenia do Abonentów Sferia naliczane będą przez Dostawcę
Usług zgodnie z obowiązującym Cennikiem. “

Jacek (redakcja)
Gość

Hmmm,

dziwny jest podpunkt “a”. Bo skoro “b” i “c” to norma (wszędzie tak było i jest”, zastanawiam się co może zrobić abonent przy umowie na czas nieokreślony po 12 miesiącach, aby nadal móc korzystać z bezpłatnych minut w sieci. Rozumiem, że na pewno będzie mógł przejść na umowę na czas określony. Jednak jeśli nie będzie chciał być związanym długim kontraktem… Spróbuję się dowiedzieć.