KLUCZ Mobile wkrótce wprowadzi nowy produkt i nową ofertę

Sieć komórkowa KLUCZ Mobile wkrótce wprowadzi do swojej oferty nowy produkt – tylko internet na kartę. Będą to startery z kartą SIM dedykowaną wyłącznie do korzystania z internetu. Użytkownicy tych starterów będą mieli do dyspozycji ofertę krajową oraz atrakcyjne pakiety roamingowe, zaś zupełną nowością będą pakiety roamingowe azjatyckie.

O nowej propozycji szykowanej przez KLUCZ Mobile dowiedzieliśmy się dzisiaj. Wkrótce na rynku pojawią się zupełnie nowe startery operatora, które przeznaczone będą wyłącznie do internetu mobilnego. Z kart tych nie będzie można wykonywać połączeń głosowych, będzie jednak można korzystać z internetu nie tylko w Polsce, ale również w roamingu międzynarodowym, w tym również w krajach azjatyckich.

W ofercie będą dostępne pakiety krajowe (do wykorzystania na ternie Polski), zawierające od 5 GB danych do 100 GB danych, kosztujące od 15 zł do 80 zł. Klienci będą mogli skorzystać również z pakietu nocnego (100 GB za 10 zł w godzinach 1:00-8:00) oraz z pakietu łączącego w sobie transfer dzienny i nocny – 100 GB w dzień + 200 GB w nocy. Do dyspozycji klientów będą również tzw. doładowania ekstra (dopalacze), gdzie będzie można dokupić od 3 GB do 15 GB internetu (w cenie od 10 zł do 35 zł).

Prawdziwą nowością będą jednak pakiety roamingowe, z których będzie można skorzystać w roamingu międzynarodowym, w tym również – co jest absolutną nowością – w krajach azjatyckich. Tu będzie można wybierać spośród dwóch ofert – pakietów atlantyckich i pakietów azjatyckich. Z tych pierwszych będzie można korzystać w krajach Unii Europejskiej. Z tych drugich w krajach takich, jak Rosja, Ukraina, Kazachstan, Turkmenistan, Uzbekistan, Turcja, Chiny, Indie, Hong Kong, Wietnam, Białoruś, Mołdawia Azerbejdżan, Armenia, Gruzja, Kirgistan, Albania i Algeria. Pakiety atlantyckie będą kosztowały od 15 zł do 45 zł i będą zawierały od 250 MB do 1000 MB internetu. Pakiety azjatyckie będą kosztowały 50 zł i 90 zł i mają zawierać odpowiednio 50 MB i 100 MB transferu.

Obecnie nie jest znany dokładny termin wejścia w życie nowej oferty. Jak się dowiedzieliśmy operator pracuje jeszcze nad ostatecznym wyglądem opakowań nowych starterów. Oferta najpewniej zacznie obowiązywać, jak tylko nowe startery uda się wprowadzić do sprzedaży. Obecnie operator posiada już karty SIM i prowadzi testy. Prawdopodobny termin wprowadzenia do sprzedaży nowej oferty to styczeń 2017 roku, zaś przy optymistycznym założeniu trafi do sprzedaży być może jeszcze w tym roku.

Załączony do artykułu obrazek prawdopodobnie nie przedstawia ostatecznego wyglądu opakowań nowych starterów, ponieważ jak już wspomnieliśmy KLUCZ Mobile pracuje jeszcze nad końcowym projektem opakowania.

Źródło/Fot: wł, KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MarcinBdiztonz Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
diztonz
Gość

MobileVikings za 29 PLN oferuje : nielimitowane komórkowe, stacjonarne, SMSy, MMSy i 15 GB Netu. To naprawdę dobra zmiana 🙂

MarcinB
Gość

Ciekawe, czy ramki też będą odświeżone 🙂