KLUCZ Mobile zabiera 250 minut do Kyivstar z pakietu NO-LIMIT, teraz 19gr/min

Długą podróż zaliczył niedawno wprowadzony pakiet NO-LIMIT za 25 zł w KLUCZ Mobile, aby przybrać dzisiejszą postać. Oferta krajowa zawarta w tym pakiecie co prawda od początku się nie zmienia, zmienia się jednak – na niekorzyść klientów zainteresowanych rozmowami międzynarodowymi – oferta na Ukrainę. Co dokładnie?

Niedawno wprowadzony pakiet NO-LIMIT za 25 zł w KLUCZ Mobile zawiera nielimitowane rozmowy krajowe (stacjonarne i komórkowe), nielimitowane SMS-y i MMS-y w Polsce oraz 10 GB mobilnego internetu, po wykorzystaniu którego można dokupić transfer danych korzystając z pakietów dodatkowych. Pakiet zawiera również specjalną propozycję dla osób dzwoniących numery ukraińskiej sieci Kyivstar. I właśnie ten ostatni składnik pakietu ma już trzecią w ostatnim czasie wersję.

Początkowo pakiet zawierał nielimitowane rozmowy z ukraińską siecią Kyivstar. Operator jednak nie spieszył się z reklamowaniem nowej oferty, a o nowej propozycji KLUCZ Mobile mogliśmy dowiedzieć się wyłącznie ze znajdującego się na stronie operatora regulaminu. 27 października na stronie KLUCZ Mobile pojawiła się nowa wersja regulaminu, w której mogliśmy przeczytać, że nielimitowane rozmowy z ukraińską siecią Kyivstar zostały zastąpione pakietem 250 minut. Po niespełna miesiącu doczekaliśmy się kolejnej zmiany. 20 listopada operator zaprezentował kolejny regulamin, w którym pakiet 250 minut na ukraińskie numery Kyivstar zostaje zastąpiony specjalną ceną – 0,19 zł/min.

Reasumując, dzisiaj pakiet NO-LIMIT za 25 zł w KLUCZ Mobile ważny przez 30 dni zawiera:

  • nielimitowane rozmowy krajowe na numery komórkowe i stacjonarne
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y krajowe na komórki
  • 10 GB mobilnego internetu (możliwość zakupienia pakietów dodatkowych)
  • 19 gr/min na numery ukraińskiej sieci Kyivstar

Inna promocja obniża cenę minuty rozmowy na ukraińską sieć Kyivstar do 29 gr/min (cena ta również uległa zmianie i została podniesiona z 25 gr/min), więc cena zawarta w tym pakiecie jest dodatkowo obniżona.

Sieć komórkowa KLUCZ Mobile działa na zasięgu Plusa. Doładowaniami Plusa można również zasilać konto.

REGULAMIN

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o