KLUCZ Mobile zakończył współpracę z aplikacją Pinngle?

KLUCZ Mobile zakończył współpracę z aplikacją Pinngle?

12 grudnia 2018 2 przez JacekK
Czy sieć komórkowa KLUCZ Mobile zakończyła całkowicie współpracę z aplikacją mobilną Pinngle? Tak właśnie wynika z informacji MVNO-GSM.PL. Czym jest aplikacja mobilna Pinngle i w jaki sposób mogli korzystać z niej klienci KLUCZ Mobile?

Jak wynika z nieoficjalnych informacji MVNO-GSM.PL sieć komórkowa KLUCZ Mobile nie współpracuje już z aplikacją mobilną Pinngle. Próbowaliśmy potwierdzić ten fakt u operatora, ale ten nie odpowiedział na przesłane przez nas pytania. Spróbujemy potwierdzić tę informację w Zigma Telecom SIA (Pinngle), jak tylko nam się to uda, natychmiast zaktualizujemy tę informację.

Aplikacja mobilna Pinngle dawała klientom KLUCZ Mobile wiele dodatkowych możliwości, zaś sama współpraca była wielokrotnie podkreślana i promowana przez operatora (więcej >>). Za pomocą aplikacji Pinngle klienci KLUCZ Mobile mogli korzystać m. in. z usługi poczty głosowej, którą operator w tradycyjnej formie wycofał (więcej >>). Aplikacja mobilna Pinngle pozwalała również uniknąć klientom KLUCZ Mobile kosztów związanych z roamingiem międzynarodowym, zwłaszcza poza strefą UE i EOG (więcej >>). Jeśli użytkownik posiadał na swoim telefonie zainstalowaną aplikację Pinngle i po wyjeździe za granicę kupił starter lokalnego operatora (choć nawet nie musiał), wyjął swoją dotychczasową (polską) kartę SIM i włożył do telefonu nowo zakupioną kartę (operatora w kraju, do którego przybył), mógł zachować niejako swój polski numer telefonu. Znajomi takiego użytkownika mogli do niego dzwonić jak na zwykły polski numer telefonu (po cenach zgodnych z cennikiem krajowym), użytkownik aplikacji Pinngle mógł zaś odbierać takie połączenia na zagranicznej karcie SIM, wystarczyło tylko, że był on-line.

Pinngle to aplikacja mobilna umożliwiająca prowadzenie bezpłatnych rozmów telefonicznych (głosowych), połączeń wideo, rozmów na czacie oraz przesyłanie plików. Aplikacja umożliwiała również nabywanie wirtualnych numerów telefonów (więcej o Pinngle >>).

Źródło/Fot: wł / zigma-tele.com / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***