KLUCZ Mobile zapowiada nowe ceny pakietów internetowych

KLUCZ Mobile zapowiedział na swoim oficjalnym profilu na FB nowe ceny pakietów internetowych. Obecnie operator nie podaje jeszcze terminu wprowadzenia nowych cen. Obniżki są znaczne.

Z informacji podanej przez operatora wynika, że KLUCZ Mobile nie zamierza wprowadzać żadnych nowych pakietów internetowych, zostaną obniżone ceny już istniejących.

Nowe ceny pakietów internetowych mają wyglądać następująco:

  • 200 MB – 2 zł (dotychczas 3 zł)
  • 500 MB – 3 zł (dotychczas 5 zł)
  • 1 GB – 5 zł (dotychczas 10 zł)
  • 2 GB – 8 zł (dotychczas 15 zł)
  • 5 GB – 17 zł (dotychczas 30 zł)

W KLUCZ Mobile są dwie wersje takich samych pakietów internetowych – wersja z tzw. lejkiem (zabezpieczająca przez dodatkowymi kosztami w przypadku wykorzystania limitu danych przed czasem) oraz wersja bez lejka. Operator dzisiaj nie informuje, czy zapowiadana obniżka cen będzie dotyczyła obu wersji pakietów.

Śledząc oficjalny profil KLUCZ Mobile na Facebooku możemy odnaleźć również zapowiedź wprowadzenia pakietów minut na rozmowy na Ukrainę, ale ta informacja nie jest jeszcze nagłaśniana.

Kilka tygodni temu operator informował, że obniżka cen pakietów internetowych planowana była jeszcze w wakacje. Została przełożona w wyniku sprzeciwu części osób wobec niezapowiadanych zmian w cenniku, o których sieć nie poinformowała użytkowników z ustawowym wyprzedzeniem. Chodziło o podwyżkę cen połączeń międzynarodowych do 3 krajów (więcej na ten temat). W rezultacie sprzeciwu niektórych użytkowników wprowadzone zmiany w cenniku zostały cofnięte (więcej). Wówczas KLUCZ Mobile postanowił również nie wprowadzać niezapowiadanych wcześniej zmian w cenniku pakietów internetowych.

Źródło: KLUCZ Mobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
s Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
s
Gość
s

“W rezultacie sprzeciwu niektórych użytkowników wprowadzone zmiany w cenniku zostały cofnięte (więcej). Wówczas KLUCZ Mobile postanowił również nie wprowadzać niezapowiadanych wcześniej zmian w cenniku pakietów internetowych.”

I chyba teraz obudzą się z ręką w nocniku. 🙂 Podejrzewam że Play wprowadzając pakiet 10GB/10zł szykuje się do odpowiedzi na obniżki cen internetu w innych sieciach.
A wracając do oferty to pakiet 2GB/8zlł jest w sam raz dla mnie. Szkoda że lajt mobile nie wprowadził podobnego pakietu. Dodatkowo w Kluczu jest lejek co zabezpiecza środki na koncie. Chyba przybędzie mi nowa karta SIM do kolekcji. 🙂