KLUCZ Mobile zaprasza do siebie użytkowników Lebary

KLUCZ Mobile próbuje skorzystać na fakcie wycofania się sieci Lebara z naszego kraju i zaprasza użytkowników tej sieci do przejścia – wraz ze swoim numerem – do siebie. KLUCZ Mobile to operator, który również oferuje bardzo tanie połączenia za granicę, które często tańsze są od połączeń krajowych (przypomnijmy, że minuta połączenia krajowego w standardzie to koszt 19 gr, a np. minuta połączenia do krajów UE to koszt 15 gr.).

Niestety operator nie wspomina o dodatkowych bonusach dla klientów, którzy zechcą przenieść swój numer z sieci Lebara Mobile do Klucza, nie mniej oferta z pewnością jest warta rozważenia. KLUCZ Mobile to nie tylko bardzo niskie ceny połączeń, ale również – co nieczęsto się zdarza – bardzo prosta i czytelna oferta, długi okres ważności konta na połączenia wychodzące po doładowaniu (aż 12 miesięcy już po doładowaniu od 5 zł) oraz darmowe rozmowy i SMS-y w sieci.

Niestety raczej nie należy się spodziewać, że operator pozyska wielu klientów sieci Lebara. Choćby statystyki przenoszenia numerów za ostatni rok publikowane przez portal telekomunikacyjny Telepolis.pl (więcej) wskazują na to, że Lebara Polska miała bardzo niewielu klientów, zwłaszcza takich, którzy byliby zainteresowani zachowaniem swojego numeru Lebara.

Przypominamy, że aby przenieść swój numer do sieci KLUCZ wystarczy złożyć wniosek na stronie internetowej operatora i oczekiwać na dokumenty, w których będą niezbędne instrukcje.

Źródło: KLUCZ Mobile, Telepolis.pl, wł

Fot.: KLUCZ Mobile

3 komentarzy do “KLUCZ Mobile zaprasza do siebie użytkowników Lebary

 • 9 lutego 2015 at 12:04
  Permalink

  Klucz super, tylko brakuje jeszcze pakietów odnawialnych i lejka.

  Odpowiedź
 • 9 lutego 2015 at 19:44
  Permalink

  Mi brakuje niższych pakietów internetowych gdyż te obowiązujące są… drogie… ps. Proponuje np. 2GB za 7 czy 10 zł.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz