KLUCZ Mobile zawiesza promocję dla przenoszących numer – “Rażąca nieuczciwość pewnych użytkowników”

KLUCZ Mobile zawiesza promocję dla przenoszących numer – “Rażąca nieuczciwość pewnych użytkowników”

1 czerwca 2016 8 przez JacekK

KLUCZ Mobile – wirtualny operator telefonii komórkowej oferującej tanie połączenia międzynarodowe i krajowe – zawiesza promocję dla przenoszących numer do KLUCZ Mobile z innych sieci, w ramach której użytkownik otrzymywał 10 zł na start.

Jako powód operator wymienia rażącą nieuczciwość pewnych użytkowników. Jak informuje operator na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, niektórzy użytkownicy migrowali swoje numery “tam i z powrotem” co miesiąc, każdorazowo odbierając bonus.

KLUCZ Mobile dodaje, że sprawa została już zgłoszona do Urzędu Komunikacji Elektronicznej. To akurat dość dziwne brzmi, gdyż UKE odpowiada jedynie za faktyczną migrację numeru, nie zaś za regulaminy operatorów oraz inne kwestie (np. techniczne), które takie rzeczy umożliwiają i które znajdują się wyłącznie po stronie operatora.

O promocji, w ramach której użytkownicy przenoszący numer do KLUCZ Mobile otrzymywali w prezencie na konto 10 zł, pisaliśmy w sierpniu 2015 roku (więcej >>).

Teraz operator chce mieć najwyraźniej wszystko pod kontrolą i każdy, kto jest zainteresowany przeniesieniem numeru z innej sieci do KLUCZ Mobile, po wypełnieniu wniosku może zadzwonić na numer BOK 727 899 999, gdzie operator zaproponuje specjalną ofertę bonusową.

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***